Jump to content

Recommended Posts

Z tego miejsca chciałbym zaprosić wszystkich serdecznie na trwającą wystawę SAT Krak - Kraków, Centrum Targowe Chemobudowa - ul. Klimeckiego 14.

 

Poza możliwością zapoznania się z nowinkami na rynku TV SAT, wzięciem udziału w bezpłatnych seminariach, oraz przykładowo sprawdzeniem jak w akcji sprawuje się czasza 3m produkcji Laminas można też poznać redakcję SK ;) Ja także tam jestem - jak ktoś ma uwagi co do forum - zapraszam ;)

 

Wstęp 5 zł, więc cena nie jest kolosalna :)

Link to post
Share on other sites

Przedstawiciele przybyli, udało się zamenić parę słów :wink: Mam nadzieję, że ogólne wrażenie pozytywne i pozdrawiam z tego miejsca ekipę SkySunSat :D

 

Dziś przez cały dzień porad udzielaliśmy p. Magda i p. Robert i ja - jeśli ktoś rozmawiał z tu obecnych z najmłodszym osobnikiem na stoisku - to byłem właśnie ja ;) Pozdrawiam z tego miejsca i jeśli ktoś jest jeszcze zainteresowany - to zapraszam także jutro od 9:00 do 14:00 - do samego końca będę na stoisku Hollex/SAT Kurier zaraz obok stanowiska Digitalo prezentującego niezłe TV marki Amoi (warto także zajrzeć :) )

 

Dodam, że na naszym stoisku można rzucić okiem poza wybranymi z oferty produktami także na pokaz odbioru Astry 2D z czaszy Laminas 3m, oraz na otrzymany do testów odbiornik platformy n (także na ekranach od Amoi).

 

Zapraszamy :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...