Jump to content
Sign in to follow this  
Mr. Orbita

SAT Krak 2006 trwa :)

Recommended Posts

Z tego miejsca chciałbym zaprosić wszystkich serdecznie na trwającą wystawę SAT Krak - Kraków, Centrum Targowe Chemobudowa - ul. Klimeckiego 14.

Poza możliwością zapoznania się z nowinkami na rynku TV SAT, wzięciem udziału w bezpłatnych seminariach, oraz przykładowo sprawdzeniem jak w akcji sprawuje się czasza 3m produkcji Laminas można też poznać redakcję SK ;) Ja także tam jestem - jak ktoś ma uwagi co do forum - zapraszam ;)

Wstęp 5 zł, więc cena nie jest kolosalna :)

SkysunSat.pl serdecznie pozdrawia i jutro melduje sie na wystawie.Co prawda w nie pełnym składzie,ale nasi przedstawiciele tam bedą :)8)

Postaramy się ten 3 metrowowy Laminas wykorzystac w dobrym celu. :lol:

Przedstawiciele przybyli, udało się zamenić parę słów :wink: Mam nadzieję, że ogólne wrażenie pozytywne i pozdrawiam z tego miejsca ekipę SkySunSat :D

Dziś przez cały dzień porad udzielaliśmy p. Magda i p. Robert i ja - jeśli ktoś rozmawiał z tu obecnych z najmłodszym osobnikiem na stoisku - to byłem właśnie ja ;) Pozdrawiam z tego miejsca i jeśli ktoś jest jeszcze zainteresowany - to zapraszam także jutro od 9:00 do 14:00 - do samego końca będę na stoisku Hollex/SAT Kurier zaraz obok stanowiska Digitalo prezentującego niezłe TV marki Amoi (warto także zajrzeć :) )

Dodam, że na naszym stoisku można rzucić okiem poza wybranymi z oferty produktami także na pokaz odbioru Astry 2D z czaszy Laminas 3m, oraz na otrzymany do testów odbiornik platformy n (także na ekranach od Amoi).

Zapraszamy :)