Skocz do zawartości

IPTV i pakiet Canal+


sokol100
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Nowa umowa o współpracy tp i n zakłada stopniowe wycofywanie z oferty kanałów C+. Dla mnie jako fana piłki nożnej oferta n-ki w przeciwieństwie do tego co proponuje Canal Plus to rozpacz. Jeśli tepsa podejmie decyzję o wycofaniu pakietu programowego to przyjdzie chyba czas rozstania z tp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- W technologii IPTV pakiety Cyfry Plus będą wygaszane na rzecz pakietów "n". Ale jeśli Canal Plus będzie zainteresowany kontynuowaniem dystrybucji swojego pakietu programowego Canal Plus (Canal Plus Sport, Canal Plus Film itp.) to taka współpraca jest możliwa i naturalna – powiedział Wojciech Jabczyński, rzecznik TP (fragment wypowiedzi z 14.10.2010)

Dlaczego spodziewam się takiego ruchu ze strony tepsy? Choćby ze względu na to jedno zdanie z wypowiedzi rzecznika TP który jest raczej wiarygodnym źródłem informacji.

Pewnie znowu zaczną się proceduralne schody w salonach tp z ewentualnym przedłużeniem umowy na dostęp do pakietu C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forsal.pl/artykuly/458896,tpsa_b ... arnej.html

 

tu jest napisane że "internetowcy" prawdopodobnie zachowają dostęp do C+. Czy kiedykolwiek "sateliciarze" mieli dostęp do multipakietu kodowanego czy też jest to nieaktywna usługa "od zawsze" a teraz mydlą oczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Za miesiąc kończy mi się 13-miesięczny kontrakt na multipakiet C+ w ramach usługi tv w IPTV. Zamierzam podpisać kolejną umowę.

Ciekawe czy w związku z nawiązaniem współpracy tp z n-ką zaczną się "schody" z dostępem do pakietu Canal Plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/tel ... ty/693251/ pakiet w dalszym ciągu jest widoczny na stronie, a u mnie cały czas jest aktywny w telewizji. Aczkolwiek umowa powinna wygasnąć w lutym, a za marzec i kwiecień dostałem normalne rachunki, więc na chwilę obecną nie narzekam i nie dociekam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...