Skocz do zawartości

IP Box 910


tweggy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,zakupilem ip box 910 i do tego karte tnk,niestety karte aktywowalem w niewlasciwy sposob bo nie mialem kanalu tvn ustawionego,czyli mam nie aktywna mimo ze w internecie wyswietlil sie komunikat o poprawnym aktywowaniu.Soft mam AB com najnowszy a moje pytanie jest czy w ogole czytnik kard dekoduje conax czy musze dograc jakis soft?Czytalem tu i owdzie sprzeczne dane na ten temat.Za info bede wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro działają ci kanały bezpłatne, to znaczy, że karta się aktywowała.

Jakiego emulatora używasz? Ja używam "Scam", jako jeden z nielicznych umożliwia sprawdzenie ważności karty z poziomu menu tunera, ale na Ipboxa chyba go nie ma (ja mam ipboxa 200s). Nowym UCAS'owym emulatorem jest "Hypercam", wiem, że wyszedł na Enigmę2 ale nie wiem czy działa na Ipboxie. O innych emulatora nie piszę ponieważ mają opcję s*****g, a pisanie o tym jest zabronione na tym forum.

 

Spróbuj może softu "Enigma 2". Jest to klon softu z Dreamboxa 8000. W najnowszej wersji chyba czytnik już działa.

http://pkt.cal.pl/viewtopic.php?f=41&t=767

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzieki za odzew,poradzilem sobie z tym problemem juz jakis czas temu,czytnik mi chodzi na mgcamd na sofcie NLB wersja 9341.Probowalem nowsze wersje z tej stajni lecz byly tam jakies drobne bledy takze na tym sofcie chodzi bezblednie.Jest masa roznych wersji na ten tuner ale nie wszystkie sa 'dokonczone',zawsze trafi sie jakis drobny blad tu i owdzie.Mialem Enigme 1 ,fajne menu ale poza tym porazka kompletna,masa niedorobek,bledow,nie da sie uzywac na co dzien.Do E2 sie przymierzam ale musze sie jeszcze troche douczyc z instalka bo sporo osob ma problemy z zainstalowaniem a niechcialbym utknac gdzies w polowie i nie wiadomo co dalej.Tuner ma potezne mozliwosci z tego co sie zorintowalem do tej pory,nudzic sie przy nim nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...