Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

opcja Animal Planet hd bedzie dostepna od pakietu podstawowego+.

sytuacja jest taka sama jak kiedys z National Geographic HD. Te dwa kanaly w wersji HD maja inna ramowke niz kanaly w wresji podstawowej ( nie sa tylko kopiami w podniesionej jakosci ). osoby majace dluzej cyfre napewno pamietaja ze kiedys do pakietu podstawowego bez "+" gdzie nie bylo Nationala mozna bylo wlaczac NG HD. Tak samo jest z Animal Planet HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

W nowym magazynie Plus+ jest aneks do regulaminu i jak dobrze zrozumiałem Orange Sport wraz z Orange Sport Info wchodzi od pakietu Komfortowego (do zwykłego i z +) ;]

 

W załączniku nr 4 do Umowy "Programy wchodzące w skład PAKIETU KOMFORTOWEGO" - w pozycji "Sportowe" dodaje się program o nazwie Orange Sport Info oraz program o nazwie Orange Sport, w pozycji "Filmowe" dodaje się program o nazwie...

W Podstawowym (zwykły i z +) dochodzi sam Orange Sport Info.

 

Po tej operacji znacznie się pogorszyła opłacalność pakietu Prestiżowego+, różnica między komfortowym+ wraz ze wszystkimi opcjami dodatkowymi (MultiPremium, Filmbox oraz Mezzo, nie licząc HD) a Prestiżowym+ to 60groszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla Cyfry+ za History ch , szkoda tylko ze jakosc nie zachwyca :x ae zauwazyc mozna od pewnego czasu mniejsza [beep]osc na kase ze strony operatora. History ch od pakietu komfortowego+ i jeszcze Orange sport od tego samego pakietu to BARDZO DOBRY RUCH !!! :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno jeszcze mają dodać jeden kanał, info już niedługo, mam nadzieję że będzie to NG Wild. Jakość nie jest idealna, ale jakoś da się przeżyć. Tak czy siak, brawo dla Cyfry+, jedyna platforma która daje, aż tyle kanałów w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego jestem trochę sceptyczny.

Jeśli jednak rzeczywiście OS wejdzie to komfortowego, to wydaje mi się, że EUSP2 pojawi się w podstawowym. Byłoby to o tyle logiczne, że będzie dodatkowa opcja HD "2xEUSP" Zawsze było tak, że EUSP2 HD był tylko dla abo komfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze jest to, że osoby w call center jeszcze nie wiedzą, że będzie Orange sport w komfortowym.

Przed chwilą dodałem sobie opcję komfortowy plus. Pracowniczka call center musiała najpierw przeczytać ankeks do regulaminu. Była niedoinformowana w tym temacie i kosultowała się ze swoim szefem. Potwierdziła, że w/g aneksu tak powinno być.

 

Ja natomiast zastrzegłem, że dobieram opcje komfortowy+ orange sport tylko pod warunkiem, że zapłacę w grudniu za orange sport tylko jako za część pakietu komfortowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...