Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego jak zaraz zobaczycie kodowanie Nagravision przy jakimś kanale Cyfry to zaraz myślicie że to ta sama Nagra jak ma CP. Od takich właśnie "szybkich" ludzi którzy chcą zaistnieć m.in. na forum robią się zaś niepotrzebne spekulacje. Włączcie sobie więcej info na temat systemów kodowania i dopiero pisać! Specjalnie w swoim poście i później zacytowanym dzisiaj przez @ radek415 napisałem jakie są te systemy i providery. A co do serwisu Flysat.com on "żyje" dzięki użytkownikom (zresztą jak każdy inny) piszącym do nich newsy (sam już parę aktualizacji napisałem). Pewnie jakiś nadgorliwiec mający dekoder bez porządnej identyfikacji systemów (prawdopodobnie od C+ lub CP) do nich napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polo TV to kanał z muzyką na bardzo niskim poziomie. Nie lubię muzyki disco polo i takiej nie słucham. Także kanał, który szerokim łukiem omijam.

To Twój pogląd i Twoje zdanie.

 

Ja znam już zwolenników tego programu a minęło zaledwie kilka dni od jego wprowadzenia.

 

To jest wolność wyboru i nikt nikogo nie zmusza do oglądania takiego czy innego programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na Pace'sie PVR jest od kilkunastu dni dodana ścieżka polska,która formalnie działa chyba od wczoraj/wcześniej był test-pisk/.Z tego wynika,że na dekach C+ ścieżka polska jest dodana a na innych trzeba po prostu sobie zmienić w ustawieniach audio.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

NAPRAWDĘ miła niespodzianka od "Cyfry" na koniec miesiąca :D! Uprawnienia u mnie już są i przed chwilą leciał teledysk do piosenki "Zakręcona" Reni Jusis. Czy któraś ze stacji "Viacom`u" ma jeszcze takie klipy jak ten w archiwach??? Jeśli tak, to w bardzo zakurzonej sekcji niestety...

 

BRAWO "CYFRA+" !!! :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Kino Polska Muzyka robi poważny błąd, ponieważ konkurencyjne kanały są FTA chodzi mi właśnie o Viva, 4Fun itd.

Ale zobaczymy co pokaże czas, mi się udało zobaczyć Afromental - Pray 4 love, a później Natalia Kukulska - pierwsze wrażenia może być :) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby więcej takich kanałów!!! A nie chwalić się byle czym : Polo TV ,

 

 

a co was boli że kanały fta dodaje cyfra a co płacą za nie? ważne że dodaje i nikt wam nie każe oglądać a nie jak Polsat sam sobie dodaj eskę tv,rebel itd...:> jak by cyfra nie dodała byle jakiego kanału fta do listy żale rzucali by nie zadowoleni,wiec co za 0zł niech dodawają do listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...