Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie macie racji - przecież na HBO są oznaczenia co jest nadawane w HD, np. serial ZAKAZANE IMPERIUM jest tylko w SD. A w Calal+ jest wszystko upscalowane - nie ma już audycji w HD ze względu na cięcia kosztów. :brawo:

Oczywiście masz jakieś źródło na poparcie tej rewolucyjnej tezy?

Proponuję abyś obejrzał kilka programów na C+ lub C+Film, wtedy zobaczysz, że owszem, filmy w HD wciąż są nadawane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Canal+HD w EPG wyświetlają się tylko dwie pozycje programowe oraz napisy przy filmach tylko DVB nie ma txt, czy macie to samo, oczywiście chodzi mi o dekodery inne niż Cyfry+, moje to HDBOX 9100 i Ariva 200

 

Niestety u mnie podobnie na Fergusonie HF 8900. Niestety sytuacja też nieciekawie wygląda z EPG na HBO2 HD (kopia z HBO HD). I od razu podczepię tutaj pytanie: Czy oprócz wymienionych kanałów macie problemy z EPG (np: SCI FI oraz Universal)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dzisiaj był tylko dokument po polsku o 4:24 rano. Zerknijcie sobie co ma polskie napisy zanim zaczniecie pisać, że nie chodzi.

 

Jutro sobie możecie potestować na pozycjach :

14:00 - 360 reportaż geo

14:55 - O krok od przyszłości

18:32 - Dochodzenie na Nilu

21:00 - Największy kabaret świata

 

Pozostałe pozycje programowe nie mają napisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dzisiaj był tylko dokument po polsku o 4:24 rano. Zerknijcie sobie co ma polskie napisy zanim zaczniecie pisać, że nie chodzi.

 

Jutro sobie możecie potestować na pozycjach :

14:00 - 360 reportaż geo

14:55 - O krok od przyszłości

18:32 - Dochodzenie na Nilu

21:00 - Największy kabaret świata

 

Pozostałe pozycje programowe nie mają napisów.

No niestety na moim Pace HD mimo opcji napisów polskich TV 5 E /k.156/na HB na programie o 14-ej nie wyświetla polskich napisów inne tak.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Canal+HD w EPG wyświetlają się tylko dwie pozycje programowe oraz napisy przy filmach tylko DVB nie ma txt, czy macie to samo, oczywiście chodzi mi o dekodery inne niż Cyfry+, moje to HDBOX 9100 i Ariva 200

 

Niestety u mnie podobnie na Fergusonie HF 8900. Niestety sytuacja też nieciekawie wygląda z EPG na HBO2 HD (kopia z HBO HD). I od razu podczepię tutaj pytanie: Czy oprócz wymienionych kanałów macie problemy z EPG (np: SCI FI oraz Universal)?

 

Już o tym pisałem.U mnie też na Canal+HD w EPG wyświetlają się tylko dwie pozycje programowe. Tuner: technisat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie napisów txt na canal+hd to wystarczy wybrać telegazetę i wprowadzić 777 (czsami zdażają się przecinki nad literami np k , y , r , e , g , u , p coś jest nie dopracowane) sprawdzone na topfildzie hsci7700 z modułem cyfry i arivie 200/100 nie wiem jak to jest na tunerach od cyfry+ bo takowych nie posiadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując jest to następny dowód na brak profesjonalizmu Cyfry+ a właściwie ludzi odpowiedzialnych za oprogramowanie tunerów.

Z przykrością też muszę stwierdzić że taka sytuacja możliwa jest w naszym kraju.

Podejrzewam że np. we Francji dawno ci panowie stracili by pracę.

Cóż polska rzeczywistość.

:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę zauważyć, iż subtelnie zbaczacie z tematu :>

 

Co do polskich napisów na TV 5 Monde Europe (bo to o ten kanał chodzi, nie o Canal+ HD), to napisy są nadawane w standardzie DVB, czy są równolegle w teletekście nie wiem - jeśli nie ma, to kombinowanie z wpisywaniem stron nic nie da. Jeśli w ogóle w teletekście są (nie mam teraz czasu szukać, jest noc, wiem na 100% że francuskie są w teletekście, a czy inne - trzeba sprawdzić), to na pewno nie na stronie 777 - kanał jest wielojęzyczny, a zasada w TXT jest taka, że jedna strona = jeden język, 777 jest rezerwowana jest zwykle na główny, a polski głównym nie jest.

 

Po drugie: przy testowaniu, zanim cokolwiek zaczniecie sprawdzać, upewnijcie się, czy polskie napisy z 13E w ogóle idą, bo już co najmniej kilka razy była sytuacja, że na Astrze napisy były, a na 13E ich nie było i gdy testujecie przekaz z 13E, możecie napisów nie mieć z samego faktu ich nieobecności w przekazie (co więcej - tylko dla pewności odnotuję, że napisy oczywiście nie są 24h, a tylko przy wybranych programach i nawet przy tych wybranych na 13E napisów co najmniej kilka razy nie było). Ktoś wcześniej musi potwierdzić, że są na 13E, zalecam śledzić wątek o TV 5: viewtopic.php?f=12&t=19392 Dopiero jak ktoś da znać, że napisy na 13E są, jest sens sprawdzania na terminalach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...