Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja wroce do cyfry znow :) za te pieniadze zapodam multiroom od rodzicow , tj druga karte , i pozegnam sie z moja jeszcze drozsza kablowka niz jest obecnie droga CYFRA :)

 

 

 

poczekajcie na oficjalne legalne info co doda cyfra a nie tak sie stresujeta ludziska :)

 

napewno bedziecie zaskoczenie ta informacja co wam sie niedlugo ukaze w dekoderach cyferki :)

 

 

pozdrooowki 4 ALL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oznacza to, że kanał National Geographic już nie będzie emitowany z oryginalną wersją językową?

 

Nie wiem. Boje sie, ze bedzie jak z Discovery. Widac ten sam trend: spadek jakosci, tansze produkcje, masowka, pop-cultura, wypadka wersji orginalnej, itp.

Zerkne jeszcze na strony NatGeo, moze tam cos wyszukam.

 

Czy to oznacza, że po chyba dziewięciu latach NAGLE National Geograpic uświadomił sobie, że powinien zrobić duży biznes na wersji oryginalnej?

 

Nie tyle "zrobic biznes" co zmiejszyc oplaty za lektorow (wg. mojego rozumienia odpowiedzi Cyfry).

 

Czy też Cyfra jest tak chytra i tnie koszty na wszystkim co się da?

 

Mysle, ze nie. Kanalow i wersji jest bardzo wiele, ceny b. wysokie, nie wyglada to na "oszczedzanie na jakosci". Wrecz przeciwnie: pchaja duzo kanalow i wersji, a pozniej winduja ceny.

 

jak wytłumaczyć fakt, że nadawcy Nat Geo Wild HD nie przeszkadza oryginalna ścieżka w tym programie?

 

Dobre pytanie. Nie znam odpowiedzi, ale tak jak z Discovery World/Science, kanaly mniej popularne maja wersje angielskie.

Moze przez przypadke przeczyta ten tekst ktos kto zna temat i to wyjasni?

 

Czy tutaj rezygnuje z tantiemów przy kanale HD o większej atrakcyjności dla przeciętnego widza (większych opłatach).

 

Mysle ze popularnosc wyglada inaczej (zgaduje): 1. NatGeo HD, 2. NatGeo SD, 3. NatGeo Wild HD/SD

#1 nigdy nie mial sciezki angielskiej. #2 wlasnie zrezygnowal, a #3 wciaz ma wersje angielska.

Wyglada to na trend.

 

nie wierzę w to, że Cyfra płaci za wersję angielską akurat dla tego programu a za Animal planet HD czy National Geographic HD już im się nie opłaca

 

wydaje mi sie jednak, ze to nie Cyfra o tym decyduje.

 

Aha. Czy zauwazyles, ze niektore hitowe filmy animowane tez nie mialy sciezki angielskiej. Cos mi sie kojarzy, ze Disney postawil takie warunki? Np. jestem prawie pewien, ze Ice Age bylo tylko w wersji polskiej w C+, a po latach puscili powtorke z wersja angielska. Czyli pachnie kasa (np. niech Niemiec w Polsce kupi DVD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o dodanie Erosportu 2 do pakietu Kompakt - > w poniedziałek dzwoniłem specjalnie do Cyfry z zapytaniem czy włączenie tego kanału to jakas zorganizowana akcja czy tez jakas promocja.....Pani powiedziała mi, że to promocja na miesiac i że od 15.01 będą dodane do mojego pakietu kanaly Optium;dodam tylko, że w poniedziałek był 10:)

 

żona mnie chyba wywali z domu jak zacznę jeszcze Bundeslige ogladać:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...przeciez w wywiadzie w to i owo jest czarno na bialym napisane o faktycznej niespodziance ale nie ma mowy o akcji wiecej za mniej

 

i to wlasnie ta [beep]na wasza niespodzianka o ktorej nawijacie od tych 10 stron :)a nie NOWY kanal

 

wiec nadal nie rozumiem waszych rozczarowan

 

 

gwiazda w wywiadzie wszystko mowi jasno i klarownie

 

 

wiec wszystko w normie , teraz czekac do 1 lutego i bedzie git :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uporządkowano listę, bo aktualnie wyszukiwane są 693 programy a nie jak ostatnio 749.

 

Super mi te pozadki! Na Astrze jest pelno kanalow, ktore juz od miesiecy nie nadaja i nadal ich nikt nie usunal. Francuskich stacji radiowych wogole nie mozna juz odbierac, bo paczka zmienila frekwencje i nikt tego nie uporzadkowal... Szkoda gadac... C+ nawet w normalnej kolejnosci kanalow nie potrafi poukladac! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszukałem przed chwilą kanały i Radio Na Wizji pojawiło się zgodnie z zapowiedziami na kanale 145 :D

 

U mnie nadal nie znajduje. Nie wiem czemu taka wybiórczość jest, że wyszukuje się tylko u niektórych.

 

Być może jestem wybrany z wielu :D A tak powaznie, to nie wiem dlaczego u Was nie ma. Wkrótce na pewno się pojawi. Czy ten kanał to narazie jest test, bo pod logiem jest napisane "emisja testowa"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...