Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na Tym forum każdy ma prawo wypowiadać się na temat stanu aktualnego kanałów Cyfry+ więc nie widzę marcin81 aby modelator pousuwał niektóre posty.Takie są realia i dobrze że ktoś z Cyfy+ to czyta.Może w końcu wezmą się za aktualną poprawę niektórych aktualnych kanałów w tej ofercie i udostępnią tak jak obiecali Mundial w TVP HD czy TVP SPORT live a nie retransmisje jak jest do tej pory :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Tym forum każdy ma prawo wypowiadać się na temat stanu aktualnego kanałów Cyfry+ więc nie widzę marcin81 aby modelator pousuwał niektóre posty.Takie są realia i dobrze że ktoś z Cyfy+ to czyta.Może w końcu wezmą się za aktualną poprawę niektórych aktualnych kanałów w tej ofercie i udostępnią tak jak obiecali Mundial w TVP HD czy TVP SPORT live a nie retransmisje jak jest do tej pory :]

OK ale od tego jest osobny temat odnoszący się do tego kanału np tutaj :arrow:{C+ n O} TVP HD :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się marcin81 to forum jest dla wszytkich operatów które odbierają TVP HD.Tu za to jest Aktualny Stan kanałów Cyfry+.Więc myślę że to jest dobre forum aby debatować obecnie na temat retransmisji relacji i słabej jakości kanałów TVP Sport i TVP HD oraz nie zapominam o Eurosportach w HD :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są narzekania tylko fakty to co wyprawia Cyfra+.Dla mnie także liczy się jakość ale i opóźnień także by mogłoby nie być bo to jest bardzo denerwuje a transmisje live powinny być live ale nie tak jak jest teraz o 10-15 sekund do tyłu a piszą że relacja na żywo :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że pan moderator ma rację :] grunt to pisać o aktualnym stanie kanałów Cyfry+ i dawać jakieś propozycje jak zmienić coś w sprawie jeśli jest coś nie tak.Niektórzy się oburzają ale myślę iż są to osoby które związane są z Cyfrą+ i nie potrafią zrozumieć i rozwiązać obiektywnie problemów abonentów Cyfry.Ale pozdrawiam wszystkich :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koziol84 zobacz pod awatarem "modelatora" prawidłową pisownię :> a teraz do rzeczy, jakość TVP HD bardzo przyzwoita pewnie że chciałoby się więcej i więcej ale cieszmy się też tym co mamy. I nie mówmy już o retransmisji bo jest to opóźnienie technologiczne i tyle. Mnie bawi to że mam dobry obraz i niezły dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj to może był dobry obraz ale dzisiaj to porażka Cyfra+ bawi się z abonentami,kusi HD Mixem a później nie potrafi zrobić tak aby było naprawdę dobrze i żeby transmisję Live były Live a nie jak do jak jest teraz :/ Myślę iż po to są takie fora i ludzie wypisują co jest nie tak aby było lepiej i każdy był zadowolony i Cyfra+ i jej abonenci :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...