Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oglądałem mecz na zdf hd i jak padła bramka to szybko przełączyłem na tvp hd żeby usłyszeć komentarz (mój tuner przełącza kanały w niecała sekundę) to musiałem czekać ponad 10 s na tego gola

 

na drugim meczu sprawdze dokładnie ale te 10 s było na pewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt by ci nie dał BBC UK. Prawa do transmisji portowych, filmowych i innych na to nie pozwolą.

Polskie BBC to gniot ze starociami

 

Okazuje sie jednak, ze mozna ogladac World Cup w HD i po angielsku. Z Cyfry oglada sie TVP HD, natomiast dzwiek z BBC Radio 5 Live.

 

Niestety, TVP HD ma kilkusekundowe opoznienie, i najpierw komentator krzyczy "Yes!", a dopiero po tym pada bramka. Jak strzelili Afrykanczycy, to pilke wciaz mieli Meksykanie. Byl taki halas vuvuzela, ze myslem, ze to Meksyk strzelil :)

 

Zeby nie mozna bylo obejrzec na Cyfra PrestigeHD+ meczow po angielsku to jest smutna oznaka zacofania!!! Mamy rok 2010, a wciaz pachnie prowincja.

 

p.s. BBC Radio 5 jest tu: http://www.bbc.co.uk/radio/ (niestety, transmisja urywa sie 20 min. przed koncem "due to rights restrictions")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie sygnał idzie następująco, wnioskując po postach: dla Nki światłowodem od TVP a do Cyfry z TVP na Astrę i potem Cyfra retransmituje na HB. Nic to, grunt że obraz jest dobry, co widać na innych programach (seriale, Szansa na sukces), bo dosył z RPA taki sobie. Na ZDF obraz był raczej ciut gorszy, może dlatego że 720p.

Porównywałem z TVP2 na Cyfrze. TVP2 ma o ładnych kilka sekund szybciej sygnał niż TVP HD i Sport. wniosek: TVP1 i 2 są światłowodem z TVP do Cyfry, pozostałe kanały poprzez Astrę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem czemu opóźnienie sygnału wyzwala w Was aż takie emocje, że niektórzy chcą dzwonić w tej sprawie do "BOKu" :D???

 

Przecież to normalne (nawet u mnie jest np. opóźnienie sekundowe na tym samym kanale, z tej samej częstotliwości między moim "Globo HD S1", a "Humaxem CI-5100" rodziców za ścianą :D ), a korzyść jest taka, że w czasie przełączania między kanałami nie stracicie ani sekundy akcji (taki darmowy "PVR" działający nawet na tunerach "MPEG 2" :D ) :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...