Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

C+Sport3 ramowka na pierwszy tydzien nadawania :

 

SOBOTA 13/03

 

17:55 Anglia - Szkocja (Puchar 6 Narodow)

19:55 Sporting Gijon - Athletic Bilbao (W ramowce napisane jest :Liga Hiszpańska ale o tej godzinie jest tylko 1 spotkanie w LA LIGA)

 

NIEDZIELA 14/03

 

15:25 Francja - Włochy (Puchar 6 Narodow)

20:40 Ac Milan - Chievo Verona (Liga Włoska)

Jak się wejdzie na program Canal + 14.03 to pod programem C+ S2 jest test i o godz.18.55 jest mecz live Barcelona Valencia i o 20.55 AC Milan Verona. http://www.canalplus.pl/program?2010.03.14 .Więc chodzi na pewno o kanał C+ S3.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zostanie ogłoszony przetarg na pokazywanie na Serie A???Być może Canal+ zwiększy transmisję ligi włoskiej i wykupi prawa na wyłączność :D więc dlatego zrobili Canal+Sport 3 :brawo: Oby tak było.Mogli by w sumie jakieś inne ligi dokupić :] lub inne dyscypliny sportowe...oraz dodać kanał ESPN America do oferty Cyfry+ :] Cieszy mnie to iż zrobili Canal+Sport 3 bo wtedy każdy abonent będzie miał większy wybór jeśli chodzi o transmisje sportowe live :brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetarg juz niebawem bo powoli dobiega onca ten sezon. Rywalizacja ciekawa bo zapewne wystaruja do niego wszystkie kanaly sportowe w Polsce i niebedzie tak latwo go zdobyc.

Ligi dokupic ? = ale co pozostalo kolejna kupiona liga licowalaby sie z obecnymi

Inne dyscypliny ? = Eurosport;Eurosport2;TVP Sport

ESPN America ? = wszystko po tej liscie kanalow wskazuje ze kanalow sportowych juz niebedzie lista od 100 do 109 zapelniona ... ale to tylko moje przypuszczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego Barcelona 14.03. będzie na Canal+Sport 3 ???

...a Real w HD!?!? WHY? WHY? WHY :?:

 

Odpowiedz jest prosta. Ponieważ mecz leci w niedzielę o 19:00, a na Canal+Sport HD wtedy będzie Liga+ Extra.

Jak wiadomo głównym priorytetem jest Liga Polska ponieważ:

1) jest najbardziej popularna

2) ma największą oglądalność

3) transmisje do pokazywania meczy kosztowały Canal+ najwięcej z wszystkich lig w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoście transmisji ligi hiszpańskiej w HD i pytania dlaczego mecz Realu a nie Barcy. Prosta odpowiedź transmisję realizuje Digital+, mecz Realu jest o 21 w głównym Canal+, który ma również wersje HD, mecz Barcy zapewnie jest w Canal+liga, która nadaje tylko SD i może na kanałach ppv Taquilla. Cyfra bierze transmisje od nich i nie ma wpływu na to co będzie w HD, ani o której godzinie będzie mecz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy punkt 1 oraz 2 wymieniłeś na podstawie jakiś danych, czy tylko tak Ci się wydaje? Jeśli to prawdas to jestem w szoku.

 

Według mnie to całkiem logiczne.

No jasne.

Może i nasza liga jest słaba, ale nasza polska . ;)

Mecze ze swojego podwórka ogląda się najciekawiej. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę mecz Barcy będzie na C+sport3. Cyfra chcę podebrać widza kablówkom, chcesz oglądać wszystkie mecze, kup pakiet, bo 'serwis weekendowy - C+sport3' do kabla dołączy niewielu. Mecz Barcy i Valencji to hit i zapewnie będzie niezłe widowisko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy punkt 1 oraz 2 wymieniłeś na podstawie jakiś danych, czy tylko tak Ci się wydaje? Jeśli to prawdas to jestem w szoku.

 

Według mnie to całkiem logiczne.

No jasne.

Może i nasza liga jest słaba, ale nasza polska . ;)

Mecze ze swojego podwórka ogląda się najciekawiej. :]

 

Dokładnie. Ja lubię oglądać polską ligę bo wiem o niej sporo, znam piłkarzy, drużyny itd, a takie ligi jak Premiership czy Primera Division może są i przyjemne dla oka bo w końcu poziom dużo wyższy, ale jakoś mnie do nich zupełnie nie ciągnie. Owszem jeszcze jakiś mecz ManU z Chelsea można obejrzeć (musiałbym się strasznie nudzić ale można ;) ), ale co mnie obchodzi mecz choćby i najbardziej utytułowanego klubu z jakimś ligowym średniakiem, którego znam tylko i wyłącznie z nazwy?

Dla mnie jeśli chodzi o piłkę klubową to liczą się tylko i wyłącznie Ekstraklasa i Liga Mistrzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy punkt 1 oraz 2 wymieniłeś na podstawie jakiś danych, czy tylko tak Ci się wydaje? Jeśli to prawdas to jestem w szoku.

 

Według mnie to całkiem logiczne.

 

Punkt 1 i 2 wymieniłem na podstawie rozmów na forum Canal+, gdzie dokładnie takie same argumenty wyboru ramówki przedstawia administrator foum, który pracuje w Canal+ i informuje na bieżąco o spotkaniach które zostały wybrane na weekend. Jeżeli chodzi o priorytet lig to na Canal+ przedstawia się następująco:

1) Liga polska

2) Liga angielska

3) Liga hiszpańska

4) Liga włoska

5) Liga francuska

 

Chociaż Np. w przyszły tygodniu zostanie pokazanych aż 5 z 8 meczy kolejki w Premiership

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...