Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teletekstu na "TVP Sport" i "TVP Seriale" wciąż nie ma...

 

Zwróciłem już na to uwagę na "Facebook`u" "Nki", więc może coś z tym zrobią, ale zupełnie nie rozumiem czemu od razu tego nie dodali i tak samo napisów ekranowych na "TVP1", "TVP2", "TVP Sport", "TVP Seriale" i "TVP HD"???

 

Nie mówię, że to mi jest jakoś niezbędnie potrzebne, ale przyzwoitość operatora moim zdaniem nakazuje udostępniać widzom przekaz kanału w pełnej dostępnej postaci, a nie okrojonej, tym bardziej, że za te kanały się przecież płaci (w "Cyfrze+" nawet za odbiór "TVP1" i "TVP2" w "SD") !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dobrym obyczajem jest też logiczne myślenie, bo gdyby uprawnienia przesyłane były jedynie na TVP1 (SD), to posiadaczom dekoderów niezależnych dawno już by owe uprawnienie się nie odświeżały, a jednak się odświeżają, więc co, cuda jakieś? ;)

 

Wystarczy przełączyć na kanał z tego samego TP (10,892H), niemniej to nie wszystko, bo idą też na TP z innych częstotliwości.

 

Na mojej liście kanałów w dekoderach niezależnych w ogóle nie ma TP 10,892H, a mimo to uprawnienia się na kartach odświeżają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, wystarczy tylko trochę pomyśleć. Ja po usunięciu z listy mojego dekodera programów TVP1 i TVP2 w wersji SD i zastąpieniu ich przeze mnie wersjami HD nadawanymi z innego transpondera przeprowadziłem w zeszłym tygodniu reaktywację karty ustawiając dekoder na program TV PULS, który nadaje z tego samego transpondera co m.in. TVP1 w wersji SD. Nowe uprawnienia spadły na kartę momentalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV PULS, który nadaje z tego samego transpondera co m.in. TVP1 w wersji SD.

 

Sprostowanie: TV PULS nie nadaje z tego samego transpondera co TVP1 SD. TV PULS nadaje z transpondera 11488H (czyli z tego samego, z którego nadają m. in. TVP Info, TVP Kultura, TVP Polonia). A na tym transponderze uprawnienia też są przesyłane.

 

Swoją drogą, jak to jest z uprawnieniami - czy one na pewno są przesyłane NA WSZYSTKICH transponderach należących do Cyfry+? Ktoś to sprawdzał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Trochę się rozpędziłem. Oczywiście chodziło mi o TVP INFO. Dzwoniłem w tej sprawie do CTA i tam po dłuższym oczekiwaniu na odpowiedź dotyczącą mojego pytania poinformowano mnie, że wszystkie programy z powyższego transpondera przepuszczą uprawnienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Swoją drogą, jak to jest z uprawnieniami - czy one na pewno są przesyłane NA WSZYSTKICH transponderach należących do Cyfry+? Ktoś to sprawdzał?

 

Na tp 10719V też lecą uprawnienia bo na kanale History wchodzą emmy na kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, jak to jest z uprawnieniami - czy one na pewno są przesyłane NA WSZYSTKICH transponderach należących do Cyfry+? Ktoś to sprawdzał?
Tak, reaktywacja karty dokonywana jest na dowolnym kanale, emitowanym z transponderów CYFRY+.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Czy ktoś wyłapał co się zmieniło na liście kanałów, którą C+ zsyła dzisiaj z nieba? Mój dekoder ma usterkę polegającą na zawieszaniu przy próbie wyszukiwania kanałów i nie mogę tego sprawdzić.

 

Z tego co zauważyłem, to zmieniły się tylko parametry Polsat Film. Reszta bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

tak naprawde za duzo jest juz kanalow w tej cyfrze

mam pakiet c+hbo superpremium i czasami nie wiem co obejrzec ... troche smutne

jakies mierne opcje malogladalne dodaja

chyba wolalbym obejrzec dobre HD i dobra jakosc ...

 

ja wspolczuje wogole abonentom SKY DIGITAL , tak lista kanalow w platformie siega kilkaset ( fta tez )

 

edit

 

4 września CYFRA+ wzbogaca swoją ofertę o dwa kolejne kanały: dedykowany kinu akcji FilmBox Action oraz poświęcony sportom walki FightBox.

Stacje dostępne odpowiednio na pozycjach 59 i 129 poszerzą opcję Filmbox HD oraz pakiety CANAL+ Prestige HD i Prestiż HD+.

 

czyli SUPERPREMIUM nie zyskuje dostepu do tej opcji jednak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kanał ma swoją grupę docelową i tak np. ja poza ogólnodostępnymi, paczką C+, paczką BBC, History i National Geographic nie oglądam nic więc wychodzi, że można by było resztę wywalić :) Moim marzeniem było by aby abonament był w formie wirtualnej waluty za którą można było by kupować pojedyncze kanały według cennika np. TVP 1 za 1 "KREDYT", HISTORY za 2,5 a C+ za 5 "kredytów" ALE TAK DOBRZE TO NIE MA I NIESTETY WCISKAJĄ NAM PAPKĘ POKROJU POLSAT FILM wliczoną w cenę pakietu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...