Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakość u mnie słaba.Te tvn-y to jakiś żart???Jakie to HD???Nie ktoś sprawdzi i porówna nadawanie wersji sd i hd.Dobrze że dodali ale spodziewałem się HD a nie psełdo HD.Pozdrawiam :(

Proponuję nowe brele albo TV.

A tak serio to musisz poczekać na program HD. Nie cały kontent jest w HD na tych kanałach.

Automaniak, Legendy PRL, Boso przez świat i wiele wiele innych miażdży jakością ich odpowiedniki SD.

 

Boso przez Świat w HD? Oglądałem ten program na TVN HD i to jedynie słabej jakości upscal. Co do innych to nie widziałem, ale zapewne różnica pomiędzy SD a HD jest jak zwykle spora. Jeżeli ktoś ma wątpliwości nie włączy sobie Canal+Sport SD a póżniej HD. To jest dopiero olbrzymi przeskok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa, 24 lutego 2012 r.

 

DEKODER PVR 250 GB JAKO DRUGI DEKODER DO OPCJI MULTIROOM

Od 24 lutego wprowadzamy dekoder PVR 250 GB jako drugi dekoder do opcji Multiroom. Będzie on dostępny bez dodatkowej opłaty aktywacyjnej za jedyne 5 zł miesięcznie. Aby ułatwić rejestrację umowy z wydaniem tego dekodera, w systemie on-line został utworzony dodatkowy artykuł „NAJEM II PVR DO MULTIROOM”, który powoduje możliwość wydania dekodera PVR z dyskiem 250 GB (typ 29).

 

 

 

Ten typ dekodera będzie można wydać jedynie przy zaznaczeniu opcji Multiroom.

 

Zmiana ta obowiązuje w nowych ofertach, które są odpowiednikami istniejących ofert zgodnie z poniższym wykazem:

 

ISTNIEJĄCA OFERTA NOWA OFERTA

L12T L12A

LSPB LASP

TL12 TA12

TLSB TASP

 

 

Bieżące oferty będą dostępne jeszcze przez kilka dni. O ich wyłączeniu powiadomimy w oddzielnym komunikacie.

 

źródło: http://www.canalpluscyfrowy.pl/pl/prasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...