Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że sygnał do odbioru jest nadawany.

Problem z brakiem kanału AXN HD może być spowodowany nieprawidłowym zapisem uprawnień oraz nieaktualna listą kanałów.

 

W związku z powyższym proszę o zresetowanie dekodera poprzez wyjęcie kabla sieciowego na ok. 10 sekund i ponownego podłączenia do prądu. Po uruchomieniu dekodera, proszę wyszukać kanały poprzez MENU, poczym przełączyć terminal na kanał FILMBOX, aby reaktywacja mogła zadziałać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje ze te paczki HD kompakt i optimum beda w glownych pakietach bez dodatkowej doplaty. Tak mysle,ze skoro TVN-y w HD sa w pakiecie i w przyszlym roku maja sprzedawac tylko dekodery HD to mozna liczyc ze niedlugo sie to zmieni.

Wnioskuje ze ten AXN HD jest od pakietu HD kompakt? bo tez mam brak uprawnien na nim.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Pakiet Canal+ Optimum i oczywiście AXN HD brak. Na Infolinii konsultant mi powiedział że AXN HD jest w opcji HD Optimum, którą mogę dokupić za 11 zł. W samym pakiecie Canal+ Optimum jest dostępna tylko wersja SD na kanale 268.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizajii listy kanałów na pozycji 268 pojawił się AXN w wersji SD.

 

To jest żenujące. Znowu stawiają abonentów przed wyborem: zapłać więcej i odbieraj kanały HD albo będziesz miał niewygodnie.

 

Ludzie Wam to się dogodzić nie da... :roll: Zabrzmiało to tak jakby Cyfra co najmniej szantażowała swoich klientów. Mówisz "zapłać więcej", a jeśli wprowadziliby kanały HD do podstawowych pakietów i podnieśli przez to ceny to co wtedy byś powiedział?

Albo inaczej, co powiedzieliby abonenci z dekoderami SD, którzy musieliby płacić za coś czego nie oglądają? :>

Mówisz "niewygodnie"... Lista w dekoderach HD jest przeznaczona do dekoderów HD. Oni nie stawiają nikogo przed wyborem, tylko w pewnym sensie przeniesienie kanałów SD dalej i niezaśmiecanie nimi listy było ukłonem dla abonentów, którzy posiadają opcję HD. W końcu po to bierze się dekoder HD żeby to HD oglądać, a układ kanałów do niego jest tylko usprawnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zbychu51, nie zrozum mnie źle ale SD powoli zaczyna być przeszłością, tak jak kasety magnetofonowe, czy VHS. HD to przyszłość i nie ma się co oburzać, że CYFRA+ rozwija się właśnie w tym kierunku. Idą z duchem czasu i należy się do tego przyzwyczaić. Czas się nie cofa i nie stoi w miejscu, tylko cały czas idziemy do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz "niewygodnie"... Lista w dekoderach HD jest przeznaczona do dekoderów HD. Oni nie stawiają nikogo przed wyborem, tylko w pewnym sensie przeniesienie kanałów SD dalej i niezaśmiecanie nimi listy było ukłonem dla abonentów, którzy posiadają opcję HD. W końcu po to bierze się dekoder HD żeby to HD oglądać, a układ kanałów do niego jest tylko usprawnieniem.

 

Dlaczego do niektórych nie dociera, że posiadanie dekodera HD != posiadanie pakietu HD za 11 zł?

Ja np mam Canal+ Optimum, gdzie z kanałów HD są tylko TVN, TVN 7 i kanały z paczki Canal+. Więcej kanałów HD nie potrzebuję! A jednak jeśli chcę mieć wygodę to muszę je wykupić.

Więc na chwilę obecną z dwojga złego wolę nie mieć wygody. niż płacić drugi raz dokładnie za ten sam kanał. Może w ciut lepszej jakości, ale jednak nadaje to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem dociera. Ja nigdzie nie napisałem, że dekoder HD równa się pakiet za 11zł, tylko, że przeniesienie kanałów SD jest ukłonem dla abonentów, którzy posiadają opcję HD. Lista stała się bardziej przejrzysta i nie dublują się kanały. Abonentom z dekoderami SD też odpowiada. A to czy będziesz chciał za opcję HD dopłacać, czy nie to już Twój wybór. Widzę, że nie chcesz, cóż Twoje zdanie i ja je szanuję ale niestety każdemu nie da się dogodzić. Cyfra poszła na rękę tym, którzy mają full pakiet HD, bo nie muszą szukać wśród niepotrzebnych dubli, a żeby właśnie nie było żałośnie dołożyli SD-ki od pozycji 250. Nie pisz więc, że postępowanie Cyfry jest żałosne, bo oni dbają tylko o porządek na liście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego do niektórych nie dociera, że posiadanie dekodera HD != posiadanie pakietu HD za 11 zł?

Ja np mam Canal+ Optimum, gdzie z kanałów HD są tylko TVN, TVN 7 i kanały z paczki Canal+. Więcej kanałów HD nie potrzebuję! A jednak jeśli chcę mieć wygodę to muszę je wykupić.

Więc na chwilę obecną z dwojga złego wolę nie mieć wygody. niż płacić drugi raz dokładnie za ten sam kanał. Może w ciut lepszej jakości, ale jednak nadaje to samo.

Te same kanały tyle, że w lepszej jakości?

Nickelodeon HD - nie ma wersji SD w innych platformach jest, ale z inna ramówką niż wersja HD

Animal Planet HD - inna ramówka niż wersja SD

TVP HD - brak wersji SD

MTV LIve HD - brak wersji SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie,

 

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż 22.12.2011 roku do oferty programowej CYFRY+ dołączony został kanał AXN HD.

 

W celu uzyskania uprawnień do odbioru tego kanału należy dołączyć opcję dodatkowa HD Kompakt za 11 zł. Jeżeli byłby Pan zainteresowany rozszerzeniem swojej oferty proszę o informacje zwrotną.

 

Jednocześnie informuję, iż kanał AXN w wersji SD jest dostępny na kanale 268.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...