Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widocznie na History HD C+ nie miała miejsca, jeśli by dodali pewnie History HD byłoby o strasznej jakości, bo miejsca na transponderze C+ brakuje, dlatego wolą dodać 2-3 kanały o przepustowości 3mb/s niż 1 o przepustowości 7mb/s ( :lol2: ). Spójrzcie z jaką przepustowością leci teraz History SD, tego nawet na CRT nie da się oglądać, dają niniejszą przepustowość żeby kanały pomieścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie cyfry+ znalazłem oficjalną informację o tym kanale i jest napisane min. coś takiego "HISTORY nadaje 24 godziny na dobę w polskiej wersji językowej. Kanał dostępny jest dla abonentów pakietów Komfortowego+, Prestiżowego+ i Prestiżowego+ HD bez dodatkowych opłat" Także może można?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, kanał jest od pakietu Komfortowego w górę. A z drugiej strony, bardzo dobry ruch ze strony C+, jeśli chodzi o dodanie History. Dziwi tylko fakt, że nie dodali wersji HD. Czyżby dwie wersje History (SD i HD) były w innych platformach?

 

 

Ja sądze, iż jeśli Cyfra+ nie ma na wyłączność kanału HISTORY to może CP dołączy HISTORY a N HISTORY i HISTORY HD :) Przyznam pierwszy raz... że zazdroszczę Cyfrze+ tego wspaniałego kanału :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla Cyfry bo wreszcie kanał History pojawił się w którejś z polskiej platform satelitarnych. Jednak z tego co widziałem obecnie tego kanału nie da się oglądać ze względu na jakość obrazu. Dlatego czekam cały czas aż któraś z platform dołączy oczekiwany przez wielu History HD. To dopiero będzie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co Wy z tą złą jakością ciągle wyskakujecie :crazy:

U mnie obraz jest dobry, nie ma na co narzekać. Oczywiście jak się porównuje z HD to różnica jest duża, ale jak na kanał SD jest OK.

Żeby nie było, że oglądam na Rubinie, mam TV Sharp 32" HD Ready.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ludzie pokupowali te w swoje super hiper tv lcd full hd ;] i oglądają je z 20cm :D

Ja tam mam plazmę 42" i na jakość obrazu nie narzekam, oczywiście mogłaby być lepsza, no ale zbytnio nie ma się do czego przyczepić, szczególnie z 3 metrów ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...