Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wypada więc chyba grzecznie i spokojnie poczekać, zastanawiałem sie cały czas jako prawnik czy user 19 i Kamart mają racje w sensie możliwości złożenia reklamacji, skargi do UOKiK, ale uważam, że właśnie ta kwestia przesądza o braku takich możliwości : "kanały MGM i nSport nie wchodzą w skład regularnej oferty programowej (...)". Aczkolwiek wątpliwości moje wzbudza nadal problem związany z nierównym traktowaniem abonentów. Największy zaś błąd ludzi odpowiedzialnych za nową platformę to to, że mamy totalny brak informacji wiarygodnych. Wg mnie było około roku na przygotowania (tyle upłynęło między podpisaniem umów a zgodą organów antymonopolowych). Za marketing należy się jedynka. Dzięki temu mamy więc teraz emocje i radosną twórczość na forach, nad którą moderatorzy nie panują. Swoją drogą ciekaw jestem, ile osób dzięki temu przejdzie do CP:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeżywanie to jak stonka wykopki. Żeby płakać pisać niewiadomo po co do cyfry, urzędów czy gdzie tam jeszcze chcecie o głupi nsport i mgm. Nie wpadajmy w paranoje nie tymi kanałami człowiek żyje, nikt wam nie obiecał ze je dostaniecie wiec o co ten płacz? Przecież za miesiąc wszyscy je dostaną a jak nie to sobie będziecie mogli migrowac do nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi takie coś napisali

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie wyjaśniamy, iż kanały MGM i nSport nie wchodzą w skład regularnej oferty programowej platformy CYFRA+.

 

Ww. pozycje oferowane są testowo dedykowanej grupie Klientów przedłużających Umowę o Abonament, w celu zbadania zainteresowania kanałami oraz uzyskania opinii na ich temat.

Jeżeli pojawi się możliwość podłączenia programów MGM i nSport wszystkim naszym Abonentom, natychmiast o tym poinformujemy. Zapewniamy, iż aktualnie dokładamy wszelkich starań, aby uzyskali Państwo dostęp do jak najbogatszej oferty programowej.

 

W przypadku pojawienia się pytań, zapraszam do kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie,

...

Jeżeli pojawi się możliwość podłączenia programów MGM i nSport wszystkim naszym Abonentom, natychmiast o tym poinformujemy.

No właśnie. Nie ma możliwości, dlatego nie mogą włączyć. Gdyby te możliwości były, to już by wszyscy abonenci mieli włączone. A nie tylko ci, którzy właśnie przedłużyli umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Kanały nSport i MGM HD mają być częścią oferty nc+. Obecnie są stosowane "jako gratis" przy negocjowaniu przedłużania umów z klientami, jako zachęta do podpisania umowy. Prawdopodobnie wkrótce będą dostępne promocyjnie dla wszystkich przez pewien czas. Ale na stałe kanały te będą dostępne po przejściu na nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi dlaczego dostępne promocyjnie będą/są tylko te dwa kanały? Przecież mogli dorzucić jeszcze TVN24 HD. Jakby nie patrzeć Canal+ jest właścicielem TVN24.

TVN24 jest własnością grupy TVN, w którym Francuzi mają mniejszościowy pakiet. Z kolei MGM i nSport należą już do C+Cyfrowy. Oto dlaczego oferują te a nie inne kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolei MGM i nSport należą już do C+Cyfrowy.

 

To mnie zadziwiłeś trochę tym stwierdzeniem.

Albo czegoś nie rozumiem do końca.

Przecież nSport nie należy do grupy TVN, w której Canal+ ma udziały, tylko bezpośrednio do ITI.

Natomiast jeśli chodzi o MGM, to ITI jest przecież tylko jego dystrybutorem, a nie właścicielem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MGM Networks, będąca częścią Metro-Goldwyn-Mayer Studios Inc., oraz telewizja "n", należąca do Grupy ITI, wspólnie tworzą lokalną wersję kanału MGM. Wydaje mi się, że jest to "twór" podobny do Discovery Historia TVN, tyle, że TVN S.A. po kilku latach wycofał się z tego projektu. Kanał nadaje w oparciu o koncesję brytyjskiego Ofcom'u. Struktura właścicielska poszczególnych kanałów po fuzji jest wyjątkowo zagmatwana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nSport nie należy do grupy TVN, w której Canal+ ma udziały, tylko bezpośrednio do ITI.

Natomiast jeśli chodzi o MGM, to ITI jest przecież tylko jego dystrybutorem, a nie właścicielem.

TVN to jedno, a ITI Neovision (które zostało wniesione aportem do C+Cyfrowy w zamian za akcje) to drugie, dlatego nie należy wrzucać do jednego worka kanałów grupy ITI i kanałów ITI Neo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji testowania nowych kanałów -jak dodają konsultanci i infolinii ,bardzo mocno testują naszą cierpliwość. Dla mnie to jest niepojęte żeby faworyzowac jednych a umniejszać innych.Już bardziej bym zrozumiał dodanie tych kanałow dla będących najdlużej w Cyfrze+ ,ale tych raczej się robi wszystko zeby zniechęcic do kontynuacji ..skoro nowicjusze maja lepsze oferty..A to Polska wlaśnie..pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...