Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że kanał AXN HD nie jest dostępny w ramach zestawu promocyjnego CANAL+ Optimum.

 

Odbiór ww. stacji jest możliwy w ramach opcji dodatkowej HD Optimum (opłata miesięczna 11 zł).

 

Błędnie podane informację na stronie internetowej zostaną zaktualizowane w najbliższym możliwym terminie.

 

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

Z poważaniem"

 

Ja w/w program mam odkodowany posiadając pakiet CANAL+ KOMPAKT oraz opcję dodatkową HD KOMPAKT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOże kogoś interesuje to w dekoderach na kanale 328 pojawił się nowy brytyjski kanał filmowy True Movies 1. Zajął miejsce kanału YES Italia.

 

Parametry techniczne True Movies 1:

Hot Bird 6 (13,0°E)

tp. 130 (11,117 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK)

 

ID: True Movies 1

PID V: 6801 (MPEG-2/SD)

PID A: 6811

PID PCR: 6801

SID: 14609

PID PMT: 6898

Provider: Globecast UK

Kodowanie: brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego AXN SPIN HD nie jest dostępny w opcjach HD za 8zł ?

 

Jest dostępny, ale od Optimum

Nie zrozumiałeś mnie,na stronie cyfry nie jest wykazany na żadnym pakiecie oprócz Superpremium, zaznaczam Optimum HD za 11zł czy to też Promo za 8zł czy inny wyższy pakiet nie ma go,czy to błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarek zależy co rozumiesz przez optimum HD. JA mam optimum zwykly czyli bez tych opcji HD za 8-11zl ale w hd wszystkie kanały autorskie cyfry + tvn i tvn7 hd. I ten własnie pakiet ma się nazywać od 1 marca optimum HD ( nie mam pojęcia dlaczego) i własnie w nim będa nowe tvny HD i axn spin hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...