Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby to było za start to wychodzi że w tej ofercie pakietowej C+ kosztuje 22 złote, czyli w moim przypadku C+ Optimum kosztowałby 91 złotych, teraz za to samo płacę 88(po pierwszym maja 93) , dobrze że tylko mata wysłała wypowiedzenie ja zrezygnowałem z rezygnacji bo widać że [beep]iane promocję się szykują ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra w promocji można podpisać umowę w stałej cenie na cały okres minimalny (19 albo 26 mcy) z następującymi pakietami:

 

Start - 19zł

Canal+Start - 43zł

Kompakt - 38zł

Canal+Kompakt - 62zł

Optimum - 54zł

Canal+Optimum - 78zł

 

Multiroom można wziąć za 15zł do Optimum albo do każdego pakietu Canal+. Aktywacja przy dekoderze SD - 1zł, przy HD - 99zł.

 

No już trochę lepiej ale dla mnie słaba promocja szczególnie brak multiroomu za 1 zł jest fatalnym posunięciem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie do żenua. Niestety nie opłaca się tak za bardzo rezygnować. No ale poczekamy na pełną ofertę. Liczyłem na zmianę w pakietach, że np: tvn 24 trafi do startu, a mtv2 np: do kompaktu.

A tak wiele gadania o nic ...

 

Rezygnacja z Prestiżu HD, ew. rezygnacja z pakietów HD, Canal+HD i Canal+VOD i to tyle. Ciekawe co z paczką Viasat? Może i Fox ewentualnie ... zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie bedzie jak teraz np PAKIETU optimum hd gdzie dostepne sa wszystkie kanaly hd w ofercie poza premium , i trzeba bedzie kupic te 9 kanalow hd do pakietu to wyjdzie drozej !! O FxxxK

 

 

poczekajmy na oficjalne PAKIETY i INFORMACJE bo zaczyna sie kołchoz robic i zaraz stworzycie taka full opcje hd ze SZOŁ !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dsc07929a.jpg

 

CH-13048

tp. 11278

PID V 2014 A 2018 D P 2014

 

przed chwilka byl dostepy, teraz juz nie... Canal+ na zyczenie

 

niestety nie widac napisu Na Zyczenie na fotce, ale coz... pozna pora + aparat z lampa blyskowa + spiaca rodzina... i tak wyszlo. Nie jet to zwykly Canal+ bo tam leci film a tu widac wywiad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...