Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bbc hd to raczej nie jest, bo na tp nki na kanale bbc hd jest caly czas kodowanie seca i conax

 

 

To kodowanie jest już od początku maja, więc nie dziwi Was dlaczego mimo to Cyfra+ nie dodała tego kanału do oferty :?: . Bo mi się wydaje to bardzo dziwne :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak n nie będzie chciała się podzielić sygnałem z CP i z Cyfrą to może i tak być chyba że np. CP doda TVP HD na swój transponder i udostępni sygnał Cyfrze lub na odwrót albo każda platforma będzie korzystała z TVP HD ze swojego transpondera wszystkie opcje są możliwe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest WIELKIE dziwactwo, że w dobie "simulcryptu" i "wyrywania" sobie nawzajem transponderów na "Hot Birdzie" każda platforma będzie miała swój przekaz "TVP HD" (chociaż dla mnie to dobrze, bo nie będę miał na moim "Globo HD S1" problemu z dekodowaniem o którym już parę razy pisałem :D ), ale z drugiej strony potwierdza to to o czym też niedawno pisałem, tzn., że "Nka" wcale nie musi się zgodzić na "simulcrypt" na tym kanale (w końcu "Cyfra" i "CP" dołączając go teraz niszczą "plan ratunkowy" "Nki", którym było wypuszczenie tuż przed mundialem "TNK HD" i zwabienie jak największej liczby ludzi właśnie na "TVP HD")...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli nie teraz, to jestem przekonany, ze w ciągu najbliższych 2-3 miesięcy TVP będzie dla wszystkich platform z jednego transpondera. Być może teraz nie było czasu na takie uzgodnienia.

Mam nadzieje ze ktos WRESZCIE poszedl po rozum do glowy i skonczy sie dublowanie transpoonderow !! :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś sprawdzić z własnym dekoderem czy działa BBC HD z tp.n

 

 

Nie działa i nie będzie działać. W końcu podali, iż BBC HD dołączy do oferrty Cyfry+ za kilka tygodni i nie wiadomo, czy to opóźnienie nie wynika czasami z powodu braku dogadania się z N w sprawie pobierania sygnału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VHS 2000 to pewno od 10-tego :(

 

skąd się wzięła ta data 10 czerwca?? Wpierw 1 maja, potem 6 maja, potem kilka tygodni, teraz 1 czerwca, i obecnie 10 czerwca...

 

bo startuje MUNDIAL tego dnia :jupi:

 

Gośćiu śniegowy - MŚ 2010 startują 11 czerwca 2010 roku a nie 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos lubi pilke to nie bedzie narzekal :D pozniej jakies mecze reprezentacji tez beda w TVP HD czy ME u nas w 2012.

Ja sie ciesze, wybralem C+ TYLKO ze wzgledu na pilke, reszta to dodatek, ale kazdy ma swoje gusta i gusciki.

Do kolegi wyzej "Otwarcie imprezy już w czwartek 10 czerwca o godz. 20.05 w TVP HD." :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...