Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie tr.to C+ nie musi brać sygnał z tr n-ki ale z tr.CP z aktualizacji o obecności TVP HD w CP-"cytat

Parametry techniczne TVP HD dla Cyfrowego Polsatu: Hot Bird 8 - 13E - 12,265GHz, pol. V (pionowa), SR 27500, FEC 2/3, DVB-S2/8PSK, SID 3109, PID Video 701, PID Audio 711, ID: Test HD. Kanał dostępny jest na pozycji 303 na liście kanałów w tunerach operatora, brak uprawnień do oglądania!

· Pawel Urkiel . ze strony http://spam.org/.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dla mnie artykuł trochę bezsensu, bo w artykule zastanawiają się(wskazuje na to chociażby tytuł) czy TVP HD dołączy do oferty CP, ale wiedzą, że już nadaje na danym TP.

A czy właściwie jest jakieś źródło potwierdzające, że n'ka nie chce udostępnić TVP HD ze swojego TP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj otrzymalem taka odpowiedz z cyfry na e-mail

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuje, że prowadzone są rozmowy w

sprawie dołączenia do oferty Cyfry+ kanału BBC HD.

 

Pragnę wyjaśnić, że aktualnie nie ma żadnych oficjalnych informacji

na temat dołączenia do oferty programowej Cyfry+ kanałów TVP HD.

:woot::cry::cry::cry::cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niektórym gul skacze że CP bedzie miał może TVP HD a w Cyfrze może nie być. 64 mecze i po zabawie. Sam chciałbym obejrzeć Mundial w HD. Ale jak nie obejrzę to nic się nie stanie. Mówi sie trudno. W końcu oglądanie telewizji mnie nie nakarmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co takie głupie spamowanie cyfry... Da wam to coś że będziecie wiedzieć 2 dni przed włączeniem kanału? Zapraszacie znajomych i rodzinę z okazji dołączenia kanału? Raczej informacja prędzej pojawi się na satkurierze, a formułki które są wysyłane to kopiuj - wklej. I nie ma co się dziwić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niektórym gul skacze że CP bedzie miał może TVP HD a w Cyfrze może nie być. 64 mecze i po zabawie. Sam chciałbym obejrzeć Mundial w HD. Ale jak nie obejrzę to nic się nie stanie. Mówi sie trudno. W końcu oglądanie telewizji mnie nie nakarmi.

A dlaczego mialbys nie ogladnac w HD ....

Zawsze jest ARD i ZDF w HD na Astrze .!! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...