Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

All stars weekend w Dallas tez byl w HD :)

Przepraszam, zapomniałem. Rzeczywiście All Star's Game był transmitowany w HD.

Nie dosyć że większość meczy sezonu zasadniczego nadawana jest w średniej jakości

to jakość komentarza zbliżona jest do komentarza na Polsacie Formuły 1 przez pana Borowczyka.

Kupiłem C+ ze względu na to że zapewniano mnie o bezproblemowym odbiorze RTL (Formuła 1).

Niestety na Pace PVR odbiór jest utrudniony przez wyświetlany pasek informacyjny oraz brak

możliwości nagrania na dysk transmisji. Transmisje F1 na RTL są ciekawsze i wielką zaletą jest

F1 BB czyli F1 bez Borowczyka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ powinien bardziej zdywersyfikować dyscypliny: Ale to wymaga wprowadzenia C+Sport 3 (personalna opinia) i większego zaangażowania w daną tematykę, żeby osiągnąć taki poziom komentarza piłki nożnej jaki wg. mnie jest na dość wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W większości zgadzam się z "zibi45". Po 6 miesiącach użytkowania C+ moja ocena jest raczej na - niż na +.

Zamieszanie i wprowadzenie w błąd klientów którzy zakupili promocje Świąteczne Doładowanie (HBO, 5xHD).

Pakiety są skonfigurowane tak żeby wybrać jak najwyższy i najdroższy.

 

To chyba naturalne, że każda firma stara się zachęcić klienta do wydania jak największych pieniędzy? Nasze (klientów) prawo przyjąć lub odrzucić taką ofertę.

 

Ciekawych filmów na C+ nie ma od dłuższego czasu,.

 

Co do filmów zgoda - niestety poza okresem świątecznym oferta mocno rozczarowuje. Dlatego między innymi nie wybrałem opcji Canal plus.

 

 

sport to w 90% piłka nożna której nie oglądam Jak puszczają NBA to większości w C+ Sport 2 więc nie w jakości HD, jeśli mecze NBA są nadawane w HD to jakość

nie jest zachwycająca. Pierwszy mecz finałów NBA był w dobrej jakości, najlepszej w tym sezonie.

 

To że w canale plus dominuje piłka to oczywiste - w końcu sami podkreślają to na każdym kroku. Nie rozumiem więc twojego zaskoczenia.

Jeśli chodzi o NBA to dopóki trwa sezon piłkarski w HD na 90 % poleci piłka. Tak jest i niestety raczej się to nie zmieni.

 

Na marginesie - dzięki C+ przekonałem się do rugby (przynajmniej w wersji Puchar Narodów czy Liga Francuska) :)

 

Na chwile obecną jestem prawie zdecydowany na zakończenie umowy z C+ jak tylko upłynie 13 miesięcy umowy

i zmiana na innego operatora.

 

Masz do tego jak najbardziej prawo ale po rozmowach z Ojcem (eNka) oraz szwagierką (Cyfrowy Polsat) uważam, że tam cudów też nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie odpowiada Ci oferta Cyfry+ to ciekawe co będziesz oglądał na N-ce albo CP ? W N ze sportu jest tylko Liga mistrzów , a dobry film jest raz na pół roku , natomiast w CP filmów moim zdaniem w ogóle nie ma , a ze sportu wart uwagi jest tylko tenis . Formuły 1 również nie oglądam na Polsacie ze względu na kiepską jakość i komentatora , na RTL jest w dużo lepszej jakości i można nagrać sobie ( oczywiście z Astry ) , koszt zrobienia zeza jest nieduży a można oglądać wiele ciekawych niemieckich kanałów. Mecze NBA też uważam , że powinny być nadawane w lepszej jakości ale to chyba wina obecnej umowy .Jak dla mnie Cyfra jest bezkonkurencyjna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie obchodzi co mi się podoba zwłaszcza że za to płacę a tobie Andyg jak się nie podoba treść wypowiedzi to nie czytaj. Proste.

Co do porównań z innymi platformami to zdania są podzielone z wyłączeniem fan clubu C+. Spojrzenie obiektywne jest w tej materii potrzebne a nie nawyki i tradycja.

Wspominałem wcześniej o problemie C+ dot. dodawania kanałów wcześniej zapowiadanych i tych które są na ogół dostępne w innych platf. bez problemów ( progr. tv publ. ) w tym tvp historia i tvp hd.

Ja w tym temacie jako abo. C+ czuję nie jako poszkodowany chociaż kaskę płacę ciutek większą niż bym płacił u konkurencji a oni to już albo zaraz będą mieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie się chyba platformy pomyliły. Cyfra (poza paroma wyjątkami) to zawsze dodawała nowe kanały, a potem informowała.

Z BBC HD dziwna historia, wątpie żeby nie mieli umowy z nimi podpisanej. Gdyby tak było nie wydrukowaliby tego w magazynie. Podejrzewam, że chcą/chcieli dołożyć kolejną "paczkę" kanałów HD i BBC HD ma/miało być jednym z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Stąpam twardo po ziemi i wiem o czym piszę w przeciwieństwie do osób z fan clubu C+. Wy poważne wpadki C+ nazywacie cyt. "wyjątkami". Te wyjątki są dla mnie nie zrozumiałe. Info. przekazywane przez C+ budzą tylko nadzieje u abo. a później doprowadzają do flustracji.

Bo czym jest "wyjątek" dot. BBC HD no i oczywiście oczekiwania odnośnie dołączenia TVP HD do C+.

Opowiem sam .

Pierwszy i drugi przyp. jest oczywistą próbą wprowadzenia u abon. symptomu wiecznego oczekiwania na coś czego nigdy może nie być. Standard.

Chodzi oczywiście o utrzymanie klienta.

Tylko pytanie. Dlaczego w tak mało inteligentny sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro nam, że C+ doprowadza cię do "flustracji". Swego czasu do takich samych "flustracji" doprowadzała n-ka ze swoją zapowiedzią Disney Channel czy Cyfrowy Polsat z kanałami TVP z siatki, bez TVP Info. Poza tym andyg ma rację, to nie jest temat na takie pogawędki i mnie również nie interesuje, co ci się podoba, a co nie. W każdej chwili możesz zerwać umowę i podpisać sobie z bajeczną n-ką, Cyfrowym Polsatem, Orange, TP czy kupić zestaw TNK lub wziąć jakąś kablówkę, jeśli masz taką możliwość. Natomiast nie mam ochoty wchodzić na ten temat co chwilę i czytać o "flustracjach" abonentów C+, wolałbym raczej jakieś konkrety w sprawie "nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zapowiedzi. W niedługim czasie, bliżej nie określonym na C+ pojawić się ma BBC HD :D:D:D:brawo: , a w jeszcze dalszej przyszłości TVP HD ( może po mundialu i następnych ważnych imprezach) aaaaa później jeszcze ma być dodany gratis C+3D.

Jeszcze raz :brawo::brawo::brawo:

Pozdrawiam fan club CCCC++++++

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, oczekiwanie na BBC HD może być denerwujące. Lecz kto czeka, nie błądzi :wink:

Z tym TVP HD, poczekajmy spokojnie do nadchodzącego tygodnia, kiedy dowiemy się jak bardzo zależało obydwu stronom: TVP i CANAL+, na porozumieniu- a dokładniej komu na większych korzyściach wynikających z ewentualnej współpracy na tym polu, lub nie 8)

Zresztą... CYFRA+ obecnie jest w o tyle ciekawej sytuacji, że zarząd firmy musi zdecydować, jaką obrać dalszą ścieżkę rozwoju firmy. Czy zdecyduje się odpowiedzieć na ciekawą ofertę "TNK HD", czy wzmocni ofertę dla klientów z zasobniejszym portfelem i tu będzie się starać wieść prym na polskim rynku?

Ważne, że w obydwu przypadkach szuka się partnerów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I już się zaczyna gadanie. Będzie to będzie TVP HD. Mam taką nadzieję, ale poczekajmy cierpliwie do przyszłego tygodnia i wszystko powinno nam się wyjaśnić. Pozdrawiam.

 

PS: I nie piszcie bzdur typu: TVP HD nie będzie(czy będzie?) na cyfrze+ bo pewnej, oficjalnej informacji nie słyszeliście:) Czekajmy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zdecyduje się odpowiedzieć na ciekawą ofertę "TNK HD", czy wzmocni ofertę dla klientów z zasobniejszym portfelem i tu będzie się starać wieść prym na polskim rynku?

Ważne, że w obydwu przypadkach szuka się partnerów :)

A czy to się wzajemnie wyklucza? Wg mnie absolutnie nie. Nigdy nie myślałem że TnK HD jest dla biedaków, raczej odwrotnie. A co do partnerów to życzyłbym sobie TVP, postawilibyście ich finansowo na nogi a oni w zamian udostępią wam rynek, archiwa, kanały, reklamy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że N w pewnym sensie czuje się monopolistą kanałów TVP. C+ nie porozumiała się dotychczas w sprawie BBC HD o której trąbiła głośno.N chciała mieć jakieś atuty, które najpierw zatrzymały odpływ abonentów przy zmianie cennika, a teraz zachęca do podpisania nowych umów.Dlatego C+ i CP nie będą czekać na jej łaskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to się wzajemnie wyklucza? Wg mnie absolutnie nie. Nigdy nie myślałem że TnK HD jest dla biedaków, raczej odwrotnie. A co do partnerów to życzyłbym sobie TVP, postawilibyście ich finansowo na nogi a oni w zamian udostępią wam rynek, archiwa, kanały, reklamy itp.

 

Współpraca z TVP to bardzo optymalne rozwiązanie. Tylko przy obecnej sytuacji prawnej i finansowej tej spółki, trudno o jakiś twardy grunt do rozmów. Nie mniej może kiedyś coś się narodzi większego, prócz ewentualnych ustaleń co do redystrybucji kolejnych kanałów od TVP na platformie CYFRA+. Choć w tym temacie TVP zawsze jest trudnym partnerem do rozmów, przeceniając swoje obecne wartości :roll:

Wszelako, za niedługi czas CANAL+ stając do przetargu na prawa do kolejnych sezonów Ekstraklasy będzie szukał partnera do złożenia oferty kupna praw i tu być może TVP okaże się być czarnym koniem :D

 

Tymczasem, czekamy na nowości programowe czerwca/lipca 8) Jakaś niespodzianka prócz BBC HD musi się nadarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam w części zdanie Luciusa że prawdopodobnie trudno się rozmawia z TVP z różnych powodów w tym z braku stabilnych władz. N-kę w tym pomijam, tylko zastanawiam się jak CP doszedł do porozumienia z nimi.

Może w tym jest coś co można nazwać potrzebami i oczekiwaniami abo. :brawo: Jeżeli tak to włodarze CP zdali egz. na 5+.

Czytając posty abo. C+ uważam że oczekiwania nasze w temacie dołączania ciekawych kanałów w tym w jakości HD jest pomijane a kanały dołączane nie zawsze są zgodne z oczekiwaniami piszących. No chyba że nie czyta nikt naszych postów i nie zapoznaje się emailami wysyłanymi do nich.

Oczekiwania na TVP HD w C+ są widoczne od dawna tylko jakoś nikt nie chce ich dostrzec i wyjść na przeciw.

Dziwne działanie.

Właściwie to kto jest dla kogo- sprzedawca dla klienta czy odwrotnie!!!! Sam w tym kontekście muszę zrewidować swoje poglądy :lol2::lol2:

ps

Konkurencja nie śpi ( wielki konkurent -CP stara się bardzo ) :brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...