Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jesteście niecierpliwi :roll: Jak by was te kilka dni zbawiło, a jak dodadzą to będziecie narzekać, że nic nie ma, że ciągle w kółko jeden program leci, tak jak w n :]

 

PS. Tą emotę, " :/ " to pracownik C+ w e-mailu wstawił :> Bo jak tak to dziwna ta reakcja z jego strony :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natępny kanał, w którym nie ma nic interesującego do oglądania. Kto im będzie płacił 8 zł za 3 liche kanały HD.

 

Kto będzie chciał, to zapłaci, a niektórzy wszystkie kanały mają w cenie pakietu - bez względu na to, kiedy i w jakiej cenie się pojawiają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żądamy dodania TVP HD przed Mistrzostwami Świata w RPA !!! Nie robić ściemy jakimiś podrzędnymi kanałami. 4 lata temu wszystkie mecze były chyba w Polsacie Sport, teraz znowu TVP rządzi, w jakich my czasach żyjemy!!! Zobaczcie na telewizję niemiecką, ile jest programów FTA HD ogólnie dostępnych i nie robią z tego problemu!!!! W naszym kraju jest jakaś żenada, żebym Mistrzostwa Świata w technologii HD oglądał w niemieckiej TV. Piszmy do Cyfry+ w tej sprawie, ja już napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby umowa z BBC podpisana więc o co chodzi? Wnerwiajacy ten brak informacji.

Co do TVP HD to niestety, nie po to to jest ten kanał w TnK HD w pakiecie za 40 zł aby był też w innych platformach. Skoro ITI zrobił taki ruch to musiał wiedzieć że poza ITI go nigdzie nie będzie w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żądamy dodania TVP HD przed Mistrzostwami Świata w RPA !!! Nie robić ściemy jakimiś podrzędnymi kanałami. 4 lata temu wszystkie mecze były chyba w Polsacie Sport, teraz znowu TVP rządzi, w jakich my czasach żyjemy!!! Zobaczcie na telewizję niemiecką, ile jest programów FTA HD ogólnie dostępnych i nie robią z tego problemu!!!! W naszym kraju jest jakaś żenada, żebym Mistrzostwa Świata w technologii HD oglądał w niemieckiej TV. Piszmy do Cyfry+ w tej sprawie, ja już napisałem.

Dokładnie tak!!! Myślę, że wiele osób czeka na TVP HD w cyfrze+, ale coś to niestety nie następuje. Ja już kilkakrotnie wysyłałem zapytanie o TVP HD i otrzymywałem odpowiedź, że wszystkie opinie, prośby są wnikliwie analizowane przy tworzeniu oferty programowej cyfry+. Tylko coś niestety nie widzę efektu :/ a napisać do nich taką prośbę to by musiało przynajmniej 20% abonentów cyfry, a nie 50 czy 100:/ Ja tylko mam nadzieję, że ktoś z cyfry czyta to forum i wie...:) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP HD i cyfra :) Tylko trzeba sie liczyc z tym ze kupujac TNKHD wladujemy 400 zl w sprzet i karte. Nawet jak wylacza nam TVP HD w TNK powiedzmy z powodu likwidacji kanalu to nie mamy umowy wiec nie mozemy jej rozwiazac, a 400 zl utopione. Cyfre natomias ten kanal moglby duzo wiecej kosztowac jakby go dodali do oferty a TVP go z likwidowala. Musieliby pozowolic na rozwiazanie umow osobom ktore nie zgadzaja sie z nowym "regulaminem". Czy w takim wypadku ryzyko jest warte gry dla Cyfry + ? Obawiam sie ze nie. Ale to zapewne nie jest to powod braku tego programu w ofercie tylko moje takie gdybanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP HD nie ma w Cyfrze i CP, ponieważ żadna z tych platform nie chce dodawać kanału, którego los jest niepewny. Ponadto nie wiem ile w tym prawdy, ale ponoć N-ka nie chce dzielić się sygnałem TVP HD ze swojego transpordera z konkurencją. W takiej sytuacji Cyfra+ bądź CP musiałyby wrzucić ten kanał na swój transporder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może cyfra+ weźmie na swój transporder po zmianie FEC z 3/4 na 5/6. W końcu miejsce będzie:) Przykład: jeżeli kanału tego nie chcą dodać z powodu niepewnego losu to dlaczego dodali nie tak dawno TVP SPORT, którego los rzekomo też jest niepewny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo TVP Sport wnosi sporo nowego jeśli chodzi o sport w Cyfrze. TVP HD nie wniósłby za wiele, bo wszystko co tam emitują jest też na innych kanałach TVP. Wprawdzie nie w HD, ale jest, a więc wprowadzenie do oferty TVP HD nie poszerzyłoby jej pod względem treści w żaden sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wy macie argumenty. Jeden śmieszniejszy od drugiego."Niepewność" kanału, Cyfra się boi pogorszyć jakość pozostałych kanałów, nie wnosi nic nowego itp :lol2: A co do "pewności" to jest to jeden z najpewniejszych kanałów TVP, zaraz po TVP1, 2 i Info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wy macie argumenty. Jeden śmieszniejszy od drugiego."Niepewność" kanału, Cyfra się boi pogorszyć jakość pozostałych kanałów, nie wnosi nic nowego itp :lol2: A co do "pewności" to jest to jeden z najpewniejszych kanałów TVP, zaraz po TVP1, 2 i Info.

mógłby być coś gorszego np.kryzys w telewizji publicznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem TVP Sport powinno przetrwać jak na razie. Za kilka tygodni mundial i oglądalność pewnie znacznie wzrośnie ale takie kanały TVP jak TVP Kultura czy TVP HD mogą zostać zawieszone..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łapy precz od TVP Kultura! jedyny rozsądny kanał tematyczny w tvp i w dodatku jedyny taki w polsce! owszem, niszowy, ale przesłanie jakie ze sobą niesie i jakość jest nie do pobicia przez większość kanałów tematycznych istniejących aktualnie na rynku.

 

to tyle w kwestii tvp kultura, a propos zapowiedzi to jestem ciekaw ilu z nas będzie od rana włączało i wyłączało dekoder z modlitwą o dołączenie tego jednego kanału, w sumie wyczekiwanego przez wielu abonentów... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uruchomieniem TVP HD się spieszyli przed olimpiadą w Pekinie ze względu na licencje (bo musiała być transmitowana w HD), podejrzewam że podobnie jest przy innych wielkich wydarzeniach sportowych. Poza tym mają juz trochę sprzętu nadawczego HD, mają materiały w postaci filmów, seriali i dokumentów, transmitują na żywo różne imprezy itp. Likwidacja tego kanału to byłby krok w technologiczną przepaść. Sprzęt co leży i nie pracuje na siebie to przynosi straty. Już nie mówiąc o marketingowej katastrofie w dobie gdy inni uruchamiają kanały HD. Z powyższych względów wydaje mi się całkiem nierealne aby likwidować ten kanał, i tak ramówka jest w większości powtórkowa. Szkoda tylko że ktoś uparcie blokuje rozszerzenie zasięgu stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...