Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe kiedy wprowadzą kanał BBC HD :]:?::?::?: Jakiś czas temu pisałem iż ten kanał wejdzie za pewne do Cyfry+ z resztą kanałów z tej paczki :] To było do przewidzenia iż PC nie kojarzy się z dobrą jakością więc być może BBC uznało iż poczeka do końca umowy którą ma z PC i wprowadzi BBC HD i resztę kanałów do z paczki BBC do innych platform cyfrowych :] Jeśli chodzi o nowe kanały to jestem zadowolony z NG Wild oraz NG Wild HD naprawdę dobre kanały :brawo: Teraz oprócz kanałów BBC przydały by się w ofercie Cyfry+:przede wszystkim jakieś kanały muzyczne moje propozycje to np.MTV Hits, MTV Dance czy MCM oraz oczywiście poszerzenie oferty HD ja proponuje: ESPN America HD ,TVP HD(za free),History HD,Discovery HD Showcase :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Mezzo HD wejdzie do Cyfry+ to jest kwestią czasu :] Cyfra+ powinna także skupić się na poprawianiu jakości swoich nowych jak i już znajdujących się kanałów :] oraz wprowadzić w końcu nowe softy do dekoderów bo z tym też jest tragedia :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy wprowadzą kanał BBC HD :]:?::?::?: Jakiś czas temu pisałem iż ten kanał wejdzie za pewne do Cyfry+ z resztą kanałów z tej paczki :] To było do przewidzenia iż PC nie kojarzy się z dobrą jakością więc być może BBC uznało iż poczeka do końca umowy którą ma z PC i wprowadzi BBC HD i resztę kanałów do z paczki BBC do innych platform cyfrowych :] Jeśli chodzi o nowe kanały to jestem zadowolony z NG Wild oraz NG Wild HD naprawdę dobre kanały :brawo: Teraz oprócz kanałów BBC przydały by się w ofercie Cyfry+:przede wszystkim jakieś kanały muzyczne moje propozycje to np.MTV Hits, MTV Dance czy MCM oraz oczywiście poszerzenie oferty HD ja proponuje: ESPN America HD ,TVP HD(za free),History HD,Discovery HD Showcase :]

dzisiaj wpadlem przelotem do dystrybytora i wziolem nowy dwumiesiecznik , a wiec tak ---- wszystkie kanaly hd w pakiecie prestizowym hd + za darmo w tym pakiecie, ponizej tego pakietu trzeba juz placic za wszystkie mix hd 8 -24,99zl mozna w nim tez wyczytac ze te 4 kanaly + bbc hd sa sa friko dla wszystkich , od 20 maja trzeba juz zamawiac te kanaly tak wiec przypuszczam ze BBC HD wejdzie okolo 15 maja zeby sie z nim zapoznac czesc :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak mam teraz rabat na 5xHD i chce HD MIX to stracę rabat czy dopłacę te 8zł :?:

Ja miałem wcześniej promocję na dany pakiet, zmieniłem z 3xHD na 5xHD i rabaty poszły sporo w dół. Miałem rabat jakieś 55 zł po zmianie opcji HD już tylko 32 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na Media2.pl pisza ze BBC hd wejdzie w czerwcu 2010r i do kabla od razu wejdzie link do strony http://media2.pl/media/64094-bbc-hd-w-c ... -roku.html

Kanał BBC w Polsce dostępny jest od maja 2010 roku. Na razie w telewizji "n", wkrótce także m.in. w UPC Polska oraz Cyfrze+. Stacja zaprezentowała swoje najciekawsze pozycje na czerwiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sknery !!! Jak BBC HD wejdzie 20 maja to prawdopodobnie do końca miesiąca będzie za free oczywiście dla tych co mają jakieś HD wykupione, będzie tylko 11 dni za free a nie tak jak w przypadku Fox Life HD i Nat Geo Wild HD cały miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech Cyfra przestaje wreszcie dawac jakies darmowe ogladania nowych programow bo dopiero wtedy wygina takowe aparaty jak z powyzszego postu ktorzy nie dosc ze dostaja cos za friko to na dodatek wyzywaja darczynce od sknerow

po prostu mozg sie lasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech Cyfra przestaje wreszcie dawac jakies darmowe ogladania nowych programow bo dopiero wtedy wygina takowe aparaty jak z powyzszego postu ktorzy nie dosc ze dostaja cos za friko to na dodatek wyzywaja darczynce od sknerow

po prostu mozg sie lasuje

No Nie? Niektórym dasz palec a wezmą całą rękę i jeszcze zegarek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawanie jakiegoś kanału w promocji leży wyłącznie w sferze dobrej woli nadawcy i tak naprawdę nikt nie może mieć do nich pretensji jeśli takiej promocji nie zrobią. CYFRA za darmo udostępnia nam póki co 3 nowe kanały przez miesiąc i za to należy im się uznanie - miło by było gdyby każdy nadawca zawsze tak robił bo korzystne jest to nie tylko dla abonentów, ale także dla samego nadawcy - jest to promocja tego nowego kanału i jeśli jest to kanał atrakcyjny to możliwe, że przekona część abonentów na przykład do wykupienia wyższego pakietu.

W kwestii BBC HD jeszcze nic tak naprawdę nie wiadomo - jeśli dadzą go na cały miesiąc to bardzo fajnie, ale jeśli nawet dadzą tylko do końca miesiąca, czyli załóżmy te 11 dni, to też dobrze bo jest to wystarczająco długi okres aby wszyscy zapoznali się z tym kanałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech Cyfra przestaje wreszcie dawac jakies darmowe ogladania nowych programow bo dopiero wtedy wygina takowe aparaty jak z powyzszego postu ktorzy nie dosc ze dostaja cos za friko to na dodatek wyzywaja darczynce od sknerow

po prostu mozg sie lasuje

 

Nic dodać, nic ująć. Mam wrażenie, że dobre 80% osób na tym forum zostało poważnie skrzywdzonych przez operatorów TV sat - a to telewizor za późno przyszedł, a to do niskiego pakietu nie chcą dodawać wszystkich kanałów będących w ofercie w pakietach topowych... A to dodali jakieś kanały i nie chcą za nie zapłaty - ale dlaczego takie a nie inne. A to dodali kanał za darmo i ktoś chce z tego powodu zrywać umowę z winy operatora :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że ich nie wprowadzą.

 

Wszystko wskazuje na to, że Crime & Investigation Network będzie dystrybuowany w równie szerokim zakresie, co History - zdradza w rozmowie z magazynem Telekabel Christina Foley, commercial directorem AETN UK.

:lol2:

 

No to rzeczywiście szeroki zakres, nie ma co, cała jedna platforma i kilka sieci kablowych. Zasięg godny pożało..., pozazdroszczenia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...