Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sportklub tylko po zmianie fec na tp Cyfry, choć nie wiem czy jest sens robić sobie konkurencję dla Canal+ sport. Cyfra teraz bierze sygnał z innych platform. Tylko zmiana fec może dać nadzieję na coś jeszcze, choć i tak oferta Cyfry jest wystarczająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że jakość jest żenująca a nawet gorzej. Ale mogą brać z N sygnał. Ostatnio nie licząc kompromitacji z C+ Sport 3 i kanałem dla bogatych 3D ze sportu nic nie doszło. Więc czas najwyższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo stworzyli takie coś tylko po ta aby dwa mecze na tydzień pokazać. Nawet zwiastunów tego co tam pokarzą nie widziałem ani na dwójce ani na jedynce. Taki kanał miałby sens gdyby kupili pełne pakiety ligi angielskiej, hiszpańskiej i innych , które posiadają. A tak to jest taka zapchaj dziura. W tygodniu nie mają co pokazywać na jednym a co dopiero na trzech kanałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A co dokładnie? Mecz 10. z 20. drużyny Serie A o pietruszkę? Albo 17. z 18. w Ligue 1? Ilość meczów angielskiej oraz hiszpańskiej mają przecież ograniczoną, bo są tak oszczędni, że mają niepełny pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo stworzyli takie coś tylko po ta aby dwa mecze na tydzień pokazać. Nawet zwiastunów tego co tam pokarzą nie widziałem ani na dwójce ani na jedynce. Taki kanał miałby sens gdyby kupili pełne pakiety ligi angielskiej, hiszpańskiej i innych , które posiadają. A tak to jest taka zapchaj dziura. W tygodniu nie mają co pokazywać na jednym a co dopiero na trzech kanałach.

 

Ten kanał to jest kanał pomocniczy - typowo weekendowy - stworzony w celu możliwości równoczesnego pokazania kilku meczy. A nadawany jest jako test, więc nie może być wypełniony inną zawartością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kanał, który nadaje na satelicie FTA, może być na wyłączność w platformie satelitarnej? :crazy:

Tak jak ITV HD może być na wyłączność w Freesat i jednocześnie być FTA?

 

A jednak musi być coś na rzeczy, bo w przeciwnym razie technicy Cyfry+ dołączyliby Eskę TV do listy kanałów w dekoderach HD i PVR.

Lista kanałów jest jednakowa dla wszystkich odbiorników (na SD przecież też są kanały HD), więc po dołączeniu Eski TV ludzie zaczęliby pytać, dlaczego u nich nie działa, chociaż to nie HD. Poza tym, nie mogą jej sobie ot tak dołączyć bez stosownej umowy, chyba że na pozycję powyżej 300 numeru. No i chyba sami do końca nie wiedzą, czy to FTA jest na stałe, czy tylko się przeciąga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie że kanały które wchodzą na liste podpisują umowę z operatorem.

Pamiętam jak Cyfrowy Polsat tłumaczył brak obecności jakiegoś tam kanału ze względu na brak podpisanej umowy. Lub w innym przypadku napisali że po podpisaniu umowy dany kanał wejdzie do oferty mimo że był FTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...