Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i chyba dlatego wielu abonentów nawet najwyższych pakietów chciałoby czegoś więcej ;)

 

Ja sam zastanawiam się nad Mini Maxem CP - ze względu na Polsat Sport (szkoda, że nie można samego pakietu sportowego w CP wykupić ;) )...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najważniejsza jest siatkówka. W sumie większość meczy Resovii "u siebie" oglądałem na żywo z trybun (mimo, że mieszkam na Śląsku).

Częściowo problem ten rekompensuje TV4 - bo wiele ciekawych spotkań jest nadawanych na żywo właśnie w TV4.

 

Oczywiście dochodzi F1 - ale to nie jest wielki problem - można F1 oglądnąć u innego nadawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w życiu bym nie kupił dwuch platform mających bardzo podobną ofertę programową. Też posiadam CP, ale to tylko spadek po sąsiedzie co wyjechał za granicę, przez pół roku full pakiet później trzeba płacić, ale ja nie zamierzam płacić :-D Wiadomo na dzisiejsze czasy 40 czy 60 złotych to nie pieniądz, ale czy warto. Może zakładamy klub sat anonimowych satmaniaków? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w życiu bym nie kupił dwuch platform mających bardzo podobną ofertę programową. Też posiadam CP, ale to tylko spadek po sąsiedzie co wyjechał za granicę, przez pół roku full pakiet później trzeba płacić, ale ja nie zamierzam płacić :-D Wiadomo na dzisiejsze czasy 40 czy 60 złotych to nie pieniądz, ale czy warto. Może zakładamy klub sat anonimowych satmaniaków? ;)

 

Dlatego piszę, że szkoda, że nie ma możliwości kupna samego pakietu sportowego ;)

 

I zakładając dokupienie CP nie dopuszczam do siebie myśli o czymkolwiek ponad Mini Max (czyli 20 PLN miesięcznie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie logo i odświeżeniu ramówki kanałów MTV Cyfra+ powinna dodać moim zdaniem pozostałe kanały MTV tzn.MTV Dance,MTV Hits, MTV Base ,MTV Classic oraz kanał MCM. Oferta muzyczna platform cyfrowych w polsce jest dosyć słaba...Kanał MTV w ogóle nie jest muzyczny .MTV Polska powinna zmienić swoją nazwę na MTV Shows lub dodać po prostu także tan kanał. Co sądzicie na ten temat???Wiem iż nikomu się nie dogodzi i jedni chcą takich kanałów a inny maja zupełnie inne oczekiwania ale co sądzą abonenci o wzbogaceniu i poszerzeniu oferty muzycznej???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, czy Wy nie macie co robić? 40 stron tego tematu to posty w stylu "W cyfrze brakuje mi..." i wyliczanka. Na dodatek co stronę pojawiają się te same osoby, w kółko piszące to samo. Zaczynam dochodzić do wniosku że urzędują tutaj same 9-latki podszywające się pod osoby dorosłe, bo nikt pracujący, czy chodzący do szkoły nie siedzi na forum 24h na dobę, bo nie ma na to czasu. Przydałby się jakiś temat w stylu "Moja lista życzeń" i tam frustraci typu ~koziol84 i spółka nawalaliby ciągle to samo, bo z zapowiedziami temat ten coraz mniej ma wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie logo i odświeżeniu ramówki kanałów MTV Cyfra+ powinna dodać moim zdaniem pozostałe kanały MTV tzn.MTV Dance,MTV Hits, MTV Base ,MTV Classic oraz kanał MCM.

 

MTV Base został z Polski wycofany i już nie wróci a MTV Classic od dawna nie istnieje (o czym byś wiedział gdybyś przeczytał temat o historii telewizji w Polsce :P ).

 

Ja bym bardzo chciał aby powrócił na polskie platformy VH1 Classic, reszta kanałów MTV jest mi obojętna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nawet kanały będą dostępne w Cyfrze to będą stanowić dodatkowy pakiet, przecież nie można bez ograniczeń uginać pakiet komfortowy+ dodawać kanały, a nie podwyższać abonamentu. Dokładnie w Cyfrze brakuje dobrej muzyki z lat 70,80 i 90, czasami na VHR puszczają materiał właśnie z VHR classic, ale jest tego mało. Taneczne rytmy odpowiada Trace według mnie. Trace nie jest złym kanałem, dobry zastępca Mtv Base.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...