Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie czytam ten temat i się nie mogę nadziwić że się podniecacie tym jak to sobie Cyfra+ ułożyła kanały. Według mnie jest to najdurniejsze rozwiązanie stosowane przez platformy cyfrowe. Kanały się powinno w każdym tunerze od jakiegokolwiek operatora móc ustawić jak się komu podoba. I z tym wymuszonym układem kanałów powinno się walczyć z operatorami. Przecież mogą być dwie listy. Jedna z ustawieniami takimi jak sobie wymyślił operator, a druga z indywidualnymi ustawieniami użytkownika. Najbardziej wnerwia mnie sytuacja że jak się człowiek przyzwyczai do układu kanałów to operator przesyła nową liste i trzeba znowu zapamiętywać gdzie co jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wnerwia mnie sytuacja że jak się człowiek przyzwyczai do układu kanałów to operator przesyła nową liste i trzeba znowu zapamiętywać gdzie co jest.

 

A ile tych gruntownych zmian listy kanałów miałeś w ostatnich latach? Zdarzały się pojedyncze porządkowe przesunięcia tylko?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden czy dwa kanały przesunięte na całą listę to chyba nie jest aż tak wiele raz na rok? Poza tym dla mnie to nie jest uciążliwe jeżeli dla kogoś jest, ma prawo mieć takie zdanie i ja go nie zmuszam do zmiany.

Jeżeli to by były tylko jeden czy dwa kanały przesunięte to też bym nie miał nic przeciw.

Ale wszystkie bajki były najpierw od kanału 70 wzwyż,potem od 90 a teraz wylądowały na 110.

Tak samo TVN Turbo razem z Eurosportem skacze jak zwariowane po liście.

MTV wraz z całą muzyką.

NG z też już ma 3 miejsce na liście.

W ciągu tych 3 lat tylko pierwsze 10 kanałów i Canal+ z HBO są ciągle na tym samym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tym razem przez głupi Pol[beep] będziemy pewnie musieli poczekać na nowe kanały do końca świata.

 

15 lutego 2010 podaliśmy informację o planowanej zmianie FEC na 5/6 na transponderach CYFRY+, która miałaby nastąpić 15 kwietnia 2010. Okazuje się, że na prośbę platformy Cyfrowy Polsat, która korzysta z usług CYFRY+, cała ta operacja zostanie przesunięta na późniejszy termin. Wstępnie uzgodniono termin 31 sierpnia, choć można się spodziewać, że będzie to możliwe jeszcze przed 1 lipca. O wszelkich zmianach w tej sprawie będziemy informować na bieżąco.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tu wyczuwam raczej pewną przebiegłość ze strony Cyfry raczej. skoro na prośbę pol[beep]u przesunęli w czasie całą operację to może w zamian polsat odwdzięczy się jakimiś kanałamy, hę? wiadomo, że c+ nigdy nie jest bezinteresowna a już szczególnie co do pol[beep]u... może mały szantażyk? <;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W świątecznej promocji FilmBoxy do wszystkich umów, na cały okres umowy, GRATIS... to nie jest korzyść dla abonentów?

...tylko nie zaczynajmy tutaj dyskusji na temat jakości tych kanałów (choć jakość obrazu w/g mnie znacznie się poprawiła po przeprowadzce na transpondery Cyfry).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem do nich maila z pytaniem takiej treści:

Witam,

proszę o przekazanie niniejszej wiadomości do osób odpowiedzialnych za listę kanałów dostępną w odbiornikach Philips PVR HD. Chodzi mi o dodanie do listy kanałów muzycznych programu ESKA TV, który obecnie jest nadawany w sposób niekodowany z satelity Hot Bird.

 

I otrzymałem taką odpowiedź:

:D Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż dołączenie kanału FTA

do listy programów na dekoderach CYFRY+ poprzedzone jest rozmowami z

nadawcą danego kanału w celu ustalenia warunków technicznych nadawania jak

również uzyskania zgody na dodanie ww. Kanały FTA nadają niezależnie od

operatora

 

CYFRY+, którego sprzęt jedynie umożliwia odbiór ww., lecz nie są one

składnikami oferty programowej, o której mowa w Umowie o Abonament. W

związku z powyższym CYFRA+ nie ma również wpływu na sposób, jak też jakość

nadawanego sygnału.

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

Z poważaniem,

 

Dział Relacji z Abonentami

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...