Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co to jest TV RACHUNEK na 190 kanale?

W nowym regulaminie od 01.01.2012 bedzie zapis, ze jak ktos ma dekoder hd to bedzie mial rachunek wyswietlany na ekranie tv a nie w formie papierowej. Papierowy rechunek za doplata 5 zł /msc/

Mam pytanie czy tvn HD , TVP HD będą w pakiecie kompakt :)

Tvn hd bedzie, Tvp hd nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niektórzy nie zauważyli, że niektórzy piszący o wersjach SD kanałów tu posiadają pakiety Canal+........

( w których są tylko Canal+ w HD ), z dekoderami HD. Więc, jeżeli będą chcieli oglądać wersje SD kanałów np. Nat Geo to będą musieli przełączać na 250+ lub wykupić opcję HD do pakietu,aby oglądać na normalnych pozycjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Cyfra niejako stawia nas (abonentów mających dekoder HD, ale bez pakietu HD) przed wyborem: dopłać nam 11 zł i oglądaj normalnie kanały albo tak ci je ustawimy, że ci się w ogóle odechce oglądać :)

Na dekodery SD i HD będą osobne listy i tam gdzie na dekoderach masz np. Nat GeoWild HD to na dekoderze sd będzie zwykły nat geo wild.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak mam Sagemcom HD to od nowego roku nie dostanę papierowego rachunku do ręki tylko mam sobie sprawdzić w TV i płacić przez neta pomimo że nie wyraziłem na taką zmianę zgody?? bo tak sobie ktoś zażyczył?? A czy jest możliwość pozostania przy papierku bez dodatkowej opłaty??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii posiadacze dekoderów HD, którzy nie chcą płacić 5 zł a nie będą korzystać z przelewu przez neta mogą jedynie sami wypisać sobie polecenie zapłaty na podstawie danych zawartych na kanale z informacją o opłacie abonamentowej. Istnieje również kilka stronek internetowych na których można podać dane i wydrukować przelew jak ktoś "brzydko" pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak mam Sagemcom HD to od nowego roku nie dostanę papierowego rachunku do ręki tylko mam sobie sprawdzić w TV i płacić przez neta pomimo że nie wyraziłem na taką zmianę zgody?? bo tak sobie ktoś zażyczył?? A czy jest możliwość pozostania przy papierku bez dodatkowej opłaty??

 

Jeżeli nie wyrazisz na to zgody, to możesz zerwać umowę. Cyfra na tym nic nie straci, gdyż od 01.01.2012 i tak będzie można zerwać umowę w związku z wyłączeniem kanału Movies24. Raczej nie będzie możliwości pozostania przy papierku bez dodatkowej opłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii posiadacze dekoderów HD, którzy nie chcą płacić 5 zł a nie będą korzystać z przelewu przez neta mogą jedynie sami wypisać sobie polecenie zapłaty na podstawie danych zawartych na kanale z informacją o opłacie abonamentowej. Istnieje również kilka stronek internetowych na których można podać dane i wydrukować przelew jak ktoś "brzydko" pisze

 

Tą stroną może być np. http://drukprzelewu.pl/ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...