Jump to content
pitter

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi

Recommended Posts

Nie, nie nagrywałem, za to wczoraj udało mi się też ruszyć Canal+ na żądanie (chyba wspomniany Carlos i nie był w przyśpieszeniu, za to rwało, nie oglądałem całego, może jakoś na części to tną?). Wygląda na to, że po prostu udaje się zdekodować w zależności od tego na którym z trzech kanałów na transponderze to leci. Jak leci na takim, co ma CAID, to jest spora szansa, że zaskoczy.

EDIT: na 11,278V jest dziś C+ na żądanie i działa (Agora), na 11,488H HBO OD i działa (Kapadocja), a na 10,892H CYFRA+ VOD i nie idzie tego zdekodować niestety :(

Całkiem możliwe, ze przesył jest w kawałkach i dopiero na dysku jest sklejany w jedną całość - byłoby to dobre zabezpieczenie do Cyfra+ VOD, ale skoro dla Canal+ OD to te same pozycje co lecą obecnie lub za 1/2 dni to po co takie kombinacje?

Cyfra oficjalnie uruchomila usluge E-RACHUNEK , informacje dostepne po zalogowaniu do ICA ,

mnie jednak zastanawia czy wkoncu uruchomia funkcje e-przelew ,ktora nie dziala od zawsze , a nie tylko platnosc z karty platniczej czy kredytowej bo jak nie to ja dziekuje za E-RACHUNEK :twisted:

A jak pisałem, że ten e-rachunek to tylko faktura w pdf-ie to inni się burzyli, że to będą płatności przez stronę Cyfry.

No faktycznie , mnie zmiana z papierka na pdf nie satysfakcjonuje , gdyby rozszezyli mozliwosci platnosci przez internet o wiecej opcji to zmienilbym odrazu , a tak zostaje przy tym co jest !! Wspominalem o E=przelewie , np w portalu alle... to dziala , oplacam saldo a za godzine lub dwie pieniadze sa juz u odbiorcy , tak mogloby byc z cyfra i rachunki szybciej by sie placilo !!!

Najszybciej płaci się poleceniem zapłaty, a to jest od lat. Z resztą odkąd płacę poleceniem zapłaty nie dostaję papierowych rachunków (chyba coś gdzieś zgłosiłem ale już nie pamiętam), więc jakby żadna nowość.

Jedyną zaletą tego jest to, że rachunki dostanie się zawsze na czas. Teraz często dostaje się rachunki po terminie płatności.. :)

Szkoda że tak szybko działają jak chodzi o ściąganie swoich należności.Nie widzę jakoś zapału w sprawach na których nam zależy.

:/

Nie, nie nagrywałem, za to wczoraj udało mi się też ruszyć Canal+ na żądanie (chyba wspomniany Carlos i nie był w przyśpieszeniu, za to rwało, nie oglądałem całego, może jakoś na części to tną?). Wygląda na to, że po prostu udaje się zdekodować w zależności od tego na którym z trzech kanałów na transponderze to leci. Jak leci na takim, co ma CAID, to jest spora szansa, że zaskoczy.

EDIT: na 11,278V jest dziś C+ na żądanie i działa (Agora), na 11,488H HBO OD i działa (Kapadocja), a na 10,892H CYFRA+ VOD i nie idzie tego zdekodować niestety :(

dzisiaj obejrzałem film "Carlos" w Canal+ Na Życzenie na dekoderze PVR i też co kilkanaście minut obraz "zrywał się" więc chyba to była wina przesyłu. Zgrało się z jakimiś zakłóceniami. Do tego z pasku postępu odtwarzania można było wywnioskować, iż jesteś gdzieś w połowie filmu, a tymczasem nie odzwierciedlało to rzeczywistości. Zacinały się też napisy.

Polsat dodaje, N dodaje a Cyfra spi

SPI? :lol2:

Zgadza się, Cyfra ma wszystkie ich kanały w ofercie :P Tylko co to ma wspólnego z zapowiedziami? :mrgreen:

@Tomo21 - wszystkie? Poza Polsat i Polsat Sport HD ktorych wiadomo dlaczego nie ma, to w Cyfrze nie ma chociazby Discovery Showcase HD (chociaz Lucius pisal ze ponoc trwaja rozmowy) czy AXN HD. O kanalach takich jak FOX czy bajki dla dzieci nie wspomne.

Czytaj ze zrozumieniem. :>

Pisałem o kanałach SPI (Filmbox, Filmbox HD, Filmbox Extra, Filmbox Family, Kino Polska).

Cyfra oficjalnie uruchomila usluge E-RACHUNEK , informacje dostepne po zalogowaniu do ICA ,

mnie jednak zastanawia czy wkoncu uruchomia funkcje e-przelew ,ktora nie dziala od zawsze , a nie tylko platnosc z karty platniczej czy kredytowej bo jak nie to ja dziekuje za E-RACHUNEK :twisted:

A jaki problem zalogować się do własnego banku i zrobić przelew. 5 min i po sprawie. A rachunek?....po co mi on w ogóle skoro wiem ile zapłace

Już niebawem Cyfra+ w zamian za likwidowany przez ITI kanał TVN Warszawa do swojej oferty (zastępując jego miejsce) wprowadzi TV6 czyli nowy kanał nadawcy TV4.

Możesz podać jakieś źródło potwierdzające tę informację?

Kanal TV6 rusza dopiero 30 maja , nadawca chce aby kanal byl na kazdej platformie , do konca nic pewnego ani oficjalnego o udostepnieniu stacji w cyfrze :lol:

Gdzie nas oglądać?

- za pośrednictwem naziemnej telewizji cyfrowej w ramach multipleksu drugiego,

- cyfrowych platform satelitarnych (więcej na ten temat pod koniec maja),

- wybranych sieci kablowych - pytajcie o nas u lokalnych operatorów.

źródło : oficjalne konto tv6 na Facebook

Raczej w cyfrze będzie.Zauważcie,że nie piszą już o platformie Cyfrowy Polsat,tylko platformach cyfrowych i piszą,że więcej szczegółów pod koniec maja.Wiadomo od dawna,że te szczegoły będą dotyczyć innych platform,bo że będzie w cp wiadomo od dawna

Podobno platformy mogą wprowadzać ten kanał według starej umowy na dystrybucję TV4, więc nawet może dołączyć do TNK ;) Według mnie im większy zasięg tym lepiej, stacja ma szansę na szybką rentowność.

Może źródło wiadomości nie jest w 100% pewne, ale tą informację otrzymałem od APS'u. Zastanawiałem się czy z powodu wycofania TVN Warszawa z oferty, abonenci Cyfry+ będą mogli wypowiadać umowy. Na to padła odpowiedź o "natychmiastowym" zastąpieniu tego kanału, kanałem TV6.

Gdzie nas oglądać?

- za pośrednictwem naziemnej telewizji cyfrowej w ramach multipleksu drugiego,

- cyfrowych platform satelitarnych (więcej na ten temat pod koniec maja),

- wybranych sieci kablowych - pytajcie o nas u lokalnych operatorów.

źródło : oficjalne konto tv6 na Facebook

Raczej w cyfrze będzie.Zauważcie,że nie piszą już o platformie Cyfrowy Polsat,tylko platformach cyfrowych i piszą,że więcej szczegółów pod koniec maja.Wiadomo od dawna,że te szczegoły będą dotyczyć innych platform,bo że będzie w cp wiadomo od dawna

A z kolei na stronie TV4 jest taka notka;

http://www.tv4.pl/tv4_newsWiecej_229/Sz ... worce.html

Z platform satelitarnych wymieniony jest tylko CP. Zatem nic nie wiadomo do końca.

Facebook w tym przypadku jest bardziej wiarygodny.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...