Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś, a może przypuszcza kiedy zostanie włączona Eska Tv? :) i co z TVR bo z tego co wiem to ta telewizja miała wystartować 1 listopada a tu już 7 i nie ma nic.. A wiem, że na dekoderach CP jest już dodany na liście kanałów.

 

TVR czeka ze startem na sfinalizowanie umowy między innymi z Cyfrą. Chcą w momencie startu być od razu u wszystkich operatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strong ma własną listę kanałów z możliwościa samodzielnego dodawania kanałów jak mniemam (jako jedyny tuner dedykowany od C+), stąd to zamieszanie. Kanały FTA można dodawać sobie do woli. Posiadacze innych wynalazków Cyfry nie mają tej mozliwości, muszą czekać na dodanie do listy przez operatora, a na to jest wymagane podpisanie umowy między kanałem a operatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tazz u mnie na strongu śmiga i eska tv i TVR więc Ty też powinieneś bez problemu znaleźć te kanały

 

Niestety na razie jestem zmuszony do tego, aby nie używać Stronga. Niefortunnie upadł mi pilot i teraz jestem zmuszony używać tylko PACE.. :(

Więc niestety muszę czekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to masz rację. Ale trzeba pamiętać, że nie tylko cyfra dodaje ten kanał. A przecież cyfrę posiadają też ludzie których będzie interesowała ramówka TVR-u :) Więc chcąc czy nie chcą każdy będzie go miał na liście kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info o dołączeniu Eski TV do Cyfry+ pojawiło się 2.11.2010r i pisało ,że w ciągu 14 dni będzie w ofercie platformy cyfrowej

Więc to bardzo prawdopodobne :) Śmiałbym się gdyby FOX SD był lepszej jakości niż HD w CP i N a to jest możliwe jeśli Cyferka doda do siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to i plotki, kto to wie. Tylko, że najgorsze jest w tym to, że najczęściej źródłem takich plotek jest sama Cyfra, bo oni sami je jeśli nie tworzą to przynajmniej prowokują.

- jesienią umieścili ni stąd ni zowąd na swojej stronie opisy 2 kanałów BBC

- w momencie dodania CSB przez CP pojawiła się informacja, że wkrótce kanał dołączy do Cyfry (podano nawet prawdopodobną datę: 6 listopada)

- 1 listopada pojawił się news, że TVR opóźni start o KILKA dni w związku z umieszczaniem go na liście Cyfry

- 2 listopada napisali, że do oferty w ciągu 14 dni dołączy Eska - dziś mija 13 dzień

- 6 listopada w momencie kiedy inni dodawali Foxa, oni dali jakiś tajemniczy test

 

Nie wiem co mają na celu takie działania, skoro potem nic z nich nie wynika? Rzucanie słów na wiatr? Tylko po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czymże było by to forum bez dyskusji, domysłów i spekulacji ? Bylibyśmy skazani na jałową dyskusję. Dla mnie nawet jest ważna zwykła plansza kontrolna,bo to daje do myślenia że umieszczono ją w jakimś celu. Więc czekam na nowa listę Cyfry z Eską,TVR,Fox...i każdym innym kanałem który nadaje w formacie PAL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...