Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja się ciesze tylko z tego ze cyfra wszystko robi z zaskoczenia, nikt nic nie wie a potem buuuum i nowy kanał. ale z drugiej strony to już kiedyś można było przeczytać programy bbc na stronie cyfry i co z tego zostało to wszyscy wiemy. aczkolwiek pomału nadchodzą świąteczne promocje i nowe kanały to będzie mocny argument

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale z drugiej strony to już kiedyś można było przeczytać programy bbc na stronie cyfry i co z tego zostało to wszyscy wiemy

Według mnie, to było działanie na odwrócenie uwagi. W momencie pojawienia się zajawek BBC na stronach Cyfry, akurat finalizowana była umowa z Polsatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze: Ile godzin dziennie ogladacie tv? 2? Bo osoba pracujaca nie daje rady wiecej. Ja z calego pakietu 90% przeznaczam na filmy i sport na premium , reszta to dodatki.

W n-ce na premium nie ma co ogladac, poza HBO z lektorem( pfu!) , wiec im sie przyda, bo dla nich takie bardziewiaste kanaly to glowny punkt wieczoru. Ale u nas? ja wole kilka kanalow niz 100 a na kazdym sam szajs.

Co bedzie na tym Foxi-e? 3 nowe seriale + 25 staroci z lektorem? Naprawde ktos z Was oglada football amerykanski?

Jako abo n-ki i posiadacz maksymalnych pakietow obu platform: uwierzcie, nie macie czego zalowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też uważam, że jak N-ka dołączy kanały HD w ilości zapowiadanej tj 4-6 to C+ może na święta mieć naprawdę poważne problemy. Żadne promocje i liga polska tego nie są w stanie przebić. Ja w styczniu mam koniec umowy z C+ i będę poważnie się zastanawiał nad ofertą N-ki. Już teraz jest ciekawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również bardzo mocno przyglądam się n-ce i bardzo mocno zaczynam brać ją przy wyborze platformy a jakbt jeszcze wprowadzli podobnie do innych platform parowanie w cyfrze to już jestem na 100000% pewny o wyborze n-ki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jak by było BBC w lutym tylko że do lutego to jeszcze kilka m-cy a po drodze są święta i nowy rok. Jak wszyscy wiemy w tedy jest hossa na zmiany a wprowadzane nowe nawet ciekawe kanały będą już "musztardą po obiedzie". Na kolejnym poście przeczytałem takie zdanie " N-ka zawsze będzie górą bo oni nie muszą dbać o nadawanie kanałów w SD" i to zdanie wydaje mi się ma swoje uzasadnienie. Mają najwięcej kanałów HD i jak by mieli więcej transponderów to mogli by wszystko nadawać w HD i klientów by chyba nie tracili.

Dzisiaj wielu z nas TV maniaków ( w tym i ja ) nie lubimy oglądać kanałów w jakości SD 3:4 bo są marnej jakości i nie proporcjonalne do posiadanych TV. Uważam że jest to poważny problem nadawców ale chyba jednak po za N-ką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak zastanawiam na co wam te BBC w Cyfrze?

Dokument? - BBC Knowledge nie dorasta do pięt NGC ani Planete, moim zdaniem kanały Discovery też są lepsze

BBC Entertainment? To samo co na reszcie podobnych kanałów, od czasu do czasu jakiś ciekawy brytyjski serial ale nic poza tym.

BBC Cbeebies? Podobno małym dzieciom się podoba, więc OK.

BBC Lifestyle? To samo co po trochu na innych kanałach tego typu.

 

Także nie rozumiem całego tego podniecenia. Mi jest zupełnie obojętne czy dołączą kiedyś te kanały czy nie. Jedyny, który bym może od czasu do czasu obejrzał to BBC Entertainment, ale to też tylko przez krótki czas raczej.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna ciekawa wypowiedź administratora forum canal+

Drodzy Widzowie, bierzemy pod uwagę stworzenie nowego kanału Canal+Premium HD. Na razie nie możemy podać szczegółów, ale zapewniamy, że naszym celem jest oferowanie usługi jak najlepszej jakości. W 2011 planujemy emisję większej liczby premier HD. Podejmujemy działania, które mają to zapewnić. Jeśli film, który kupujemy jest dostępny u dystrybutora lub producenta w HD, to zawsze wybieramy wersję HD.

 

http://www.canalplus.pl/forum/?topic/canal-hd_1-1855

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak zastanawiam na co wam te BBC w Cyfrze?

Dokument? - BBC Knowledge nie dorasta do pięt NGC ani Planete, moim zdaniem kanały Discovery też są lepsze

BBC Entertainment? To samo co na reszcie podobnych kanałów, od czasu do czasu jakiś ciekawy brytyjski serial ale nic poza tym.

BBC Cbeebies? Podobno małym dzieciom się podoba, więc OK.

BBC Lifestyle? To samo co po trochu na innych kanałach tego typu.

 

Także nie rozumiem całego tego podniecenia. Mi jest zupełnie obojętne czy dołączą kiedyś te kanały czy nie. Jedyny, który bym może od czasu do czasu obejrzał to BBC Entertainment, ale to też tylko przez krótki czas raczej.

 

 

Ja myślę, że ludzie chcą BBC przede wszystkim ze względu na Top Gear w BBC Knowledge i BBC Cbeebies , które zdaniem dzieciaków jest znacznie lepsze od Mini Mini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak zastanawiam na co wam te BBC w Cyfrze?

Dokument? - BBC Knowledge nie dorasta do pięt NGC ani Planete, moim zdaniem kanały Discovery też są lepsze

BBC Entertainment? To samo co na reszcie podobnych kanałów, od czasu do czasu jakiś ciekawy brytyjski serial ale nic poza tym.

BBC Cbeebies? Podobno małym dzieciom się podoba, więc OK.

BBC Lifestyle? To samo co po trochu na innych kanałach tego typu.

 

Także nie rozumiem całego tego podniecenia. Mi jest zupełnie obojętne czy dołączą kiedyś te kanały czy nie. Jedyny, który bym może od czasu do czasu obejrzał to BBC Entertainment, ale to też tylko przez krótki czas raczej.

 

No to mamy różnicę zdań, dla mnie BBC Knowledge jest świetnym kanałem. Bogata ramówka od dokumentów historycznych, naukowych, astronomicznych, po dokumenty dotyczące społeczeństwa tzn konflikty, terroryzm, a to wszystko widziane okiem europejczyka, co sprawia, że dla mnie są dużo bardziej przyswajalne od dokumentów znanych z Discovery czy NG. Jednym słowem chciałbym ten kanał ujrzeć w Cyfrze, pozostałe z paczki BBC niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
Tak też uważam, że jak N-ka dołączy kanały HD w ilości zapowiadanej tj 4-6 to C+ może na święta mieć naprawdę poważne problemy. Żadne promocje i liga polska tego nie są w stanie przebić. Ja w styczniu mam koniec umowy z C+ i będę poważnie się zastanawiał nad ofertą N-ki. Już teraz jest ciekawa.

 

Co jest takiego ciekawego. Nawet ESPN America HD i Travel Channel HD nie są w stanie mnie przekonać do N. Cyfra+ jak na razie ma najlepszą ofertę Premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam kiedy w końcu nastąpi koniec z tym dodawaniem nowych kanałów? W sumie maksymalna ilość kanałów w moim tunerze to 5000. Ale przy obecnej liczbie 150 kanałów jakie mam na liście to jest spory problem z zagospodarowaniem czasu na szybkie przeglądnięcie aktualnej zawartości ww. kanałów.

W końcu musi nastąpić pewne załamanie tego trendu wykładniczego w ilości do jakości i ceny (jeśli on już nie nastąpił). Wolałbym mieć 20 kanałów, które są w pełni wartościowe. Kolejne kanały to są po prostu kanały o wątpliwej wartości merytorycznej i raczej nic już tego nie zmieni.

 

Obserwuję ten wątek z czystej ciekawości i w sumie nie wiem czy się cieszyć z włączenia kanałów BBC SD do ofery, gdzie kolejne, może i ciekawe filmy będą przerywane reklamami czy to kolejnych programów czy reklamodawców. Dlatego jeśli chodzi o dokumenty to jedynie Planete HD o obecnej treści byłby dla mnie do zaakceptowania - ale taki kanał raczej nie powstanie, gdyż w takiej formie nawet nie ma go we francuskim C+ ... Tak więc ogółem ja na nic nie czekam, gdyż kolejne dodawanie kanałów z pewnością nie zmieni jakości oferowanych programów a co gorsza może wpłynąć na cenę (mniejsze rabaty, brak darmowych tunków, multiroomów).

 

Tak więc mam jedynie prośbę o to abyśmy my jako widzowie raczej po przez akcje zbiorowe, znane ogółem w sieci (e-mail, listy ...) wpłynęli na jakość i treść merytoryczną programów (nawet u osobnych nadawców, np: brak napisów w paczce HBO) aniżeli ekscytowali jaki kolejny, "szłam, zapchajdziurę" nam dorzucą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra powinna się postarać chociaż o ESPN w wersji SD bo n już wprowadza ESPN w wersji HD. A co FOX-a to może zostanie dodany przed świąteczną kampanią cyfry.. Bo coś mi się wydaję że Cyfra nie każdemu zaimponuje tym że ma paczkę kanałów Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż albo babka trzyma w tajemnicy albo pisze fakty... :/

 

Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail uprzejmie informuję, że aktualnie nie posiadam

informacji na temat pojawienia się na naszej platformie kanału Fox.

Staramy się wzbogacać naszą ofertę programową o interesujące kanały,

które gusta wszystkich naszych Abonentów.

 

Zapewniam, że wszystkie sugestie naszych Abonentów są wnikliwie

analizowane i wykorzystywane zarówno przy planowaniu oferty programowej,

jak również we wszystkich działaniach związanych z obsługa Abonentów.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Z poważaniem,

Dział Relacji z Abonentami

 

:twisted: ale mam dobre myśli i tak cyfra+ doda bo nie będzie gorsza od innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...