Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poczekamy zobaczymy,bez ciśnienia :] z resztą to też dobra informacja dla kanałów polsatu , ponieważ teraz będą mieli większy zasięg a ich oglądalność może wzrosnąć.Telewizja TVN już dawno tak zrobiła i teraz czerpie tylko zyski ze swoich kanałów.Jeśli wejdą na Cyfrę to zapewne także do N-ki też :] To bardzo dobre posunięcie polsatu.Teraz będzie walka na kanały tematyczne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wydarzenie! Cyfrę mam od dwóch lat i jakoś nie brakowało mi do tej pory Polsatu, nie wiem kiedy macie czas oglądać wszystkie kanały dostępne w ofercie Cyfry, ciągle jest pisane że ten, albo inny program należało by dołączyć do oferty, ale po co ? Czy oglądacie je wszystkie ? Po za tym , oglądać kanał Polsatu który jest nasycony reklamami to żadna przyjemność (oczywiście moim zdaniem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam tak.Jeśli kanały TVN zarabiają na siebie w innych konkurencyjnych platformach to dlaczego nie miało być tak z kanałami polsatu????To oznacza że mogą wejść także na N-kę co jest bardzo dobrym posunięciem.Jeśli chodzi o kanały BBC to pewne iż wejdą w skład oferty Cyfry+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nim cos napisalem to pierw poczytalem wszystko. Roznice programowe beda juz minimalne. Albo polsat chce zarobic i skupic sie na swojej telefonii internecie, albo to pierwszy krok do fuzji. Trzeba tez zwrocic uwage ze Polsat ma mnostwo abonentow ktorzy podpisali ja nawet na 29 miesiecy wiec o odplyw bym sie martwil. Martwilbym sie na miejscu telewizji N jesli u nich te kanaly sie nie pojawia. Nie wiem jakie sa realia bo nie mam wglądu do pewnych "dokumentow " enki, a z tego co sie pisze na roznych forach to raczej nie przynosi ona zyskow. Mozna nie dostrzegac bardzo istotnej informacji dla rynku naszych platform ale jest to news szokujacy. Chyba ze jest sie tak zwanym zaslepionym fanem i widzi sie tylko swoja najlepsza platforme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...