Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj posłałem im maila z propozycją dołączenia do listy kanałów Eska TV wyłuszczając zmianę parametrów nadawania tego kanału (jest dostępny dla wszystkich dekoderów). Taką odpowiedź dostałem:

 

"Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informujemy, że aktualnie CYFRA+ nie planuje wprowadzenia kanału ESKA TV do oferty programowej.

Obecnie możliwość odbioru tego programu istnieje tylko na dekoderach obsługujących modulację w systemie DVB-S2. Opisywany rodzaj kompresji sygnału, funkcjonuje jedynie w terminalach CYFRY+, które pozwalają na odbiór kanałów emitowanych w standardzie High Definition.

Nie wykluczamy w przyszłości poszerzenia listy kanałów o wymienione przez Pana programy. Pojawienie się nowego programu w naszej ofercie jest komunikowane m.in. na ekranie telewizora poprzez informację o konieczności przeprogramowania dekodera oraz na stronie internetowej http://www.cyfraplus.pl.

W przypadku pojawienia się pytań, zapraszam do kontaktu.

Z poważaniem,

Dział Relacji z Abonentami"

 

Dodam, że wyraźnie napisałem im wszystkie parametry (skopiowałem z SatKuriera). Odpisałem więc, że właśnie dokonano zmiany parametrów i dostałem taką kolejną odpowiedź:

 

"Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że obecnie nie dysponuję informacjami na temat pojawienia się na naszej platformie wymienionego przez Pana kanału. CYFRA+ jednak wciąż poszerza ofertę programową o nowe, interesujące kanały i usługi. Miło mi jest poinformować, że uzyskał Pan dostęp do kanałów Polsat.

Zapewniam, że wszystkie sugestie naszych Abonentów wykorzystywane są przy planowaniu oferty programowej.

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

Z poważaniem,

Dział Relacji z Abonentami"

 

No to nici z Eska TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Eski TV to kwestia czasu, jeśli Eska ma zamiar być FTA to raczej mają plany być dostępnym we wszystkich platformach. Cyfra dodała od tak Rebel.tv to dodadzą Eskę, miejsca na dekoderach zapewne nie zabraknie :)

Swoją drogą jak widać nasze słowa się sprawdziły, że jedynie nowe kanały muzyczne mają szansę przebicia się jak są FTA, współpraca z N nic nie dała, bez FTA zapewne tak samo by skończyła jak Owsiak TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie macie Państwo może wrażenia, że informacja o możliwym dołączeniu kanałów BBC do oferty Cyfry+, to mógł być "przeciek kontrolowany" mający na celu odwrócenie uwagi od toczących się negocjacji dotyczących dołączenia kanałów tematycznych Polsatu Cyfrowego.

Jakimś dziwnym trafem linki do podstron Cyfry+, z informacjami o kanałach BBC zostały upublicznione ledwo kilka dni przed dołączeniem "polsatów". A zresztą kto je w zasadzie upublicznił i jak na nie wpadł. Stawiam na to, że to ktoś z Cyfry+ wymyślił i to wysoko postawiony. Taka spiskowa teoria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe, dodali Polsat Jim Jam, możliwe, że będą mieć Playhouse Disney, więc pewnie starczy im tej konkurencji dla ich cudownego Mini Mini :]

 

Już nie wspominając o tym, że w perspektywie być może można się spodziewać BBC Cbeebies...

Także w sumie ciasno może się zrobić w kanałach dla najmłodszych. Lepsze byłoby dodanie Boomerang lub Nickelodeon, ale ten drugi jest pewnie na wyłączność N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym ESPN America to akurat słaby kanał nie wiem dlaczego tak go oczekujecie.

Słaby nie słaby, to kwestia zainteresowań. Jak ktoś nie lubi piłki to Canal + Sport też jest dla niego słaby. ESPN czasem oglądałem jak miałem Vectre i dla fanów amerykańskich sportów ten kanał to rarytas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe, dodali Polsat Jim Jam, możliwe, że będą mieć Playhouse Disney, więc pewnie starczy im tej konkurencji dla ich cudownego Mini Mini :]

 

Już nie wspominając o tym, że w perspektywie być może można się spodziewać BBC Cbeebies...

Także w sumie ciasno może się zrobić w kanałach dla najmłodszych. Lepsze byłoby dodanie Boomerang lub Nickelodeon, ale ten drugi jest pewnie na wyłączność N.

Mają Mini Mini, dodali Polsat Jim Jam, może będą mieć także Playhouse Disney, to ciekawe czy będą chcieli kolejny kanał dla najmłodszych :roll:

Co do kanałów Boomerang i Nickelodeon, to żaden nie jest nigdzie na wyłączność - oba kanały są zarówno w CP, n jak i w Orange - także to wszystko w kwestii Cyfry+, czy chcą dołączyć kanał, czy nie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma inne oczekiwania względem paczki BBC dlatego chyba najlepiej by było gdyby cała się znalazła w Cyfrze.

Dla mnie mogłoby nie być CBeebies za to liczę na Lifestyle i Entertainment.

Mam też nadzieję, że nie będzie to oddzielny pakiet tylko w cenie pakietu od dzisiejszego Podstawowego+ w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także czekam na BBC Lifestyle oraz BBC Entertainment chociaż za pewne wejdzie cała paczka tych kanałów bo to biznes i rozszerzenie zasięgu BBC :] Jeśli chodzi o ESPN America to jest zupełnie inny kanał sportowy z innymi dyscyplinami więc na pewno by wzbogacił programowo Cyfre+. Mógłby od razu wejść w wersji HD bo po co miejsce zajmować na transporterach :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, zapomniałem... przecież "teoretycznie" w sobotę/niedzielę miały wejść w ofertach dla nowych abonentów te pakiety... mea culpa. ;)

 

Pojawiły się na stronie i w ICA czyli już wszystko wiadomo. Zaraz ktoś otworzy nowy topic i zacznie się kolejne spamowisko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...