Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a da rade jeszcze przejsc z 5xhd na hd mix za 8zl??, zmienia sie pakiety telefonicznie czy mozna jakos przez internet??

Ja wczoraj (jeszcze przed tymi skanami) wysłałem maila do cyfry z prosbą o przedstawienie warunków przejscia na HDMIX (mam 5HD gratis z Podstawowym+) oraz z wyjasnieniem niescislości powstałych przy przedłuzaniu umowy. Po niespełna godzinie Pani konsultantka oddzwoniła, wyjaśniła niejasności i poinforowała o warunkach dołączenia HDMIX: 8zł dodatkowej dopłaty (od lipca) przez cały okres okresu minimalnego (czyli jeszcze 17 miesięcy). Zgodziłem się i po chwili miałem już dodatkowe kanały. A wieczorem taka miła (nie)spodzianka ;).

Nie pytałem o mozliwość powrotu do 5HD, ale na 99% takiej możliwosci nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego się tutaj tak wszyscy podniecają tym Tvp hd przecież na tej całej zakichanej Tvp nie ma kompletnie nic do oglądania. Co będziecie oglądać wiadomości w hd. Nie przesadzajcie ludzie.

 

szczerze dla mnie to na mundial obowiązkowa pozycja jak i zapewne dla sporej rzeszy abonentów i fanów futbolu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...