Skocz do zawartości

Opticum 7300L PVR 2CX Plus


Kuba_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciałbym zasięgnąć porady/potwierdzenia poprawnego działania tunera 7300L.

Docelowo ma on pracować w konfiguracji z multiswitchem oraz przewodowymi cardsplitterami firmy GreenEightSystem rozdzielając tylko Cyfrę+. Planuję podłączyć do niego monitor LCD z głośnikami i wejściem dvi. Nie planuję (nie mogę mieć) tv naziemnej.

Tuner spięty z lcd będzie poprzez hdmi-dvi oraz przewód audio.

 

Czy w tym konkretnym modelu występują jakieś wady - niedociągnięcia?

Interesują mnie podstawowe funkcje - oglądanie tvsat bez zacięć, zwisów itp.

Czy po wyłączeniu obraz z hdmi nie przeskaluje się na najniższą wartość?

 

Może lepszym rozwiązaniem będzie wybranie tunera z wyjściem component i zastosowanie przejściówki 3xRCA-DVI?

 

Główne założenia to:

-stabilność (ludzka, nie wojskowe normy)

-cyfra+

-współpraca z cardspplitterem wirelink greeneightsystem

-podłączenie do monitora lcd

-w miarę dobry obraz

-brak zawieszeń, restartów itp...

-niska cena (~200zł)

 

pozdrawiam

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, kupiłem teściom ten tunerek do TNK, ale chciałbym zmienić jego soft również pod obsługę C+, nieraz jak jeźdżę to bym pooglądał jakieś kanały C+ i wtedy mógłbym zabrać swoją kartę. Czy ktoś może podać mi linka do soft zmieniającego czytnik pod uniwersalny, bo nie moge namierzyć w necie. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam

jestem tutaj nowy, czytałem kilka wiadomości, ale nic u mnie nie działa. a mianowicie posiadam dekoder opticum 7300 l pvr 2cx plus i mam wgrany soft ze strony producenta 1.0.90_(3329E_LED)_kanalliste_DE.zip , wersja loadera to m3329e-1.1.3 i jak wkładam orginalna karte cyfry+ to kanały są zablokowane. chodzą tylko te z satelity, m.in. viva, polonia itp. w ustawieniach CA jak mam włożoną karte do kieszeni np.1 to pokazuje : kieszeń 1: brak. Co mam jeszcze wgrać żeby wszystko chodziło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...