Jump to content
Jacek

Disco Relax i Disco Polo Live

Recommended Posts

nie wiem czy wiecie ale w zastępstwie za prowadzącego DPL program prowadziły 2 gwiazdy nurtu polskiej muzyki tanecznej w odcinku 40 zespół milano natomiast w odcinku 56 i 176 zespół skaner mogło to oznaczać że prowadzący w danym odcinku nie mógł poprowadzić danego wydania DPL, doszlo też do tego że w 25.wydaniu DPL program prowadziła jakaś osoba nie zdradzę kto to a w 45. wydaniu program prowadził Święty mikołaj ponieważ tym świętym mikołajem był sam prowadzący.

Dzisiaj w "Się kręci" był pokazany fragment wywiadu z Tomkiem Samborskim oraz kilka fragmentów DISCO RELAXU. Co ciekawe miały one jeszcze stare logo Polsatu, a po prawej stronie widniał napis VHS.

No to teraz dobrze by było gdyby Polsat w koorprodukcji z TV Disco reaktywował ten program - zresztą podczas Sylwestra prowadzący się pytali o ten program publiczności.

Dzisiaj w "Się kręci" był pokazany fragment wywiadu z Tomkiem Samborskim oraz kilka fragmentów DISCO RELAXU. Co ciekawe miały one jeszcze stare logo Polsatu, a po prawej stronie widniał napis VHS.

Ciekawe dlaczego nie odkopali ze swoich archiwów fragmentów Disco Relaxu, tylko z kasety nagranej przez kogoś...

mam dla wszystkich dobrą informację!

w numerze to&owo TV 4/2012 informują że 3 lutego 1996 pojawił się pierwszy odcinek programu Disco Polo Live na antenie TV Polsat.

ta sama informacja znalazła się też w odcinku 258 programu Disco Polo Live z 2001 roku jeżeli chcecie się dowiedzieć zachęcam do oglądania odcinka nr 258:

http://www.ipla.tv/Disco-polo-live-odci ... od-5162754

Hej, witajcie po dłuższej przerwie. Wracam na dobre na forum. :D

Za chwilę startuje nowy DISCO RELAX z tym samym prowadzącym! :jupi:

Dla przypomnienia coś z dawnych lat :)

[flash=640,480]

Niezły mix stworzyłeś :)

W programie "Disco Relaks" chciałbym, żeby serwowali tylko stare hity...

ostatnio czytałem facebooka i napisali że w ipla zobaczą co się da zrobić, ja myślę że starsze odcinki DR na pewno pojawią się w ipli.

napisali też że DR nie będzie w najbliższym czasie w ipli ale może kiedyś.

ja bym obstawił na czerwiec bądź lipiec.

Powtórka zaraz po koncercie Classica z 1995r. - w programie jest to godzina 21.10. :)

Powrót bardzo udany, naprawdę jest klimat, jest namiastka tego czegoś co było kiedyś... i to najważniejsze. :brawo:

No to teraz dobrze by było gdyby Polsat w koorprodukcji z TV Disco reaktywował ten program - zresztą podczas Sylwestra prowadzący się pytali o ten program publiczności.

Wątpliwa sprawa. Gdyby chciano przywrócić disco-polo w Polsacie, już dawno by to zrobiono. Od kilku lat pojawiały się plotki nt. powrotu tego gatunku do Polsatu. Nie wyszło. Poza tym nie mają potrzeby współpracować z TV Disco. Polsat chyba jako jedyny nadawca ma olbrzymie doświadczenie w tworzeniu programów muzycznych, w przeciwieństwie do TVP i TVN. Nie wyobrażam sobie jednak aby Solorz w dobie ostatnich podrygów ogólnej telewizji chciał konkurować z nadawcami typu ITV, Tele 5 i Polonia 1. Nadawcy patrzą sobie na ręce, widzowie także, teraz liczą się spektakularne show albo traci się furę pieniędzy.

a propo programu Disco Relax kilka dni temu pisałem e-mail do ipli w sprawie archiwlanych wydań programu Disco Relax na Ipli.

i co ciekawe! napisali że powinni mieć te archiwalne wydania programu Disco Relax

mam nadzieję że się pojawią jak najszybciej.

W nowych odcinkach "Disco Relaxu" wkurza mnie "Typ na topa". Puszczają tam nowe zagraniczne piosenki. To całkiem odbiega od idei programu "Disco Relax" ;/

Dla mnie oba te programy to dno totalne, marna imitacja swoich oryginałów. Ci z DR chwalą się, że mają 1000 klipów, a leci w sumie tylko Shazza, jakiś mix+ zagraniczne klipy.