Skocz do zawartości

Disco Relax i Disco Polo Live


Jacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy wiecie ale w zastępstwie za prowadzącego DPL program prowadziły 2 gwiazdy nurtu polskiej muzyki tanecznej w odcinku 40 zespół milano natomiast w odcinku 56 i 176 zespół skaner mogło to oznaczać że prowadzący w danym odcinku nie mógł poprowadzić danego wydania DPL, doszlo też do tego że w 25.wydaniu DPL program prowadziła jakaś osoba nie zdradzę kto to a w 45. wydaniu program prowadził Święty mikołaj ponieważ tym świętym mikołajem był sam prowadzący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w "Się kręci" był pokazany fragment wywiadu z Tomkiem Samborskim oraz kilka fragmentów DISCO RELAXU. Co ciekawe miały one jeszcze stare logo Polsatu, a po prawej stronie widniał napis VHS.

Ciekawe dlaczego nie odkopali ze swoich archiwów fragmentów Disco Relaxu, tylko z kasety nagranej przez kogoś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mam dla wszystkich dobrą informację!

w numerze to&owo TV 4/2012 informują że 3 lutego 1996 pojawił się pierwszy odcinek programu Disco Polo Live na antenie TV Polsat.

ta sama informacja znalazła się też w odcinku 258 programu Disco Polo Live z 2001 roku jeżeli chcecie się dowiedzieć zachęcam do oglądania odcinka nr 258:

http://www.ipla.tv/Disco-polo-live-odci ... od-5162754

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ostatnio czytałem facebooka i napisali że w ipla zobaczą co się da zrobić, ja myślę że starsze odcinki DR na pewno pojawią się w ipli.

napisali też że DR nie będzie w najbliższym czasie w ipli ale może kiedyś.

ja bym obstawił na czerwiec bądź lipiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz dobrze by było gdyby Polsat w koorprodukcji z TV Disco reaktywował ten program - zresztą podczas Sylwestra prowadzący się pytali o ten program publiczności.

Wątpliwa sprawa. Gdyby chciano przywrócić disco-polo w Polsacie, już dawno by to zrobiono. Od kilku lat pojawiały się plotki nt. powrotu tego gatunku do Polsatu. Nie wyszło. Poza tym nie mają potrzeby współpracować z TV Disco. Polsat chyba jako jedyny nadawca ma olbrzymie doświadczenie w tworzeniu programów muzycznych, w przeciwieństwie do TVP i TVN. Nie wyobrażam sobie jednak aby Solorz w dobie ostatnich podrygów ogólnej telewizji chciał konkurować z nadawcami typu ITV, Tele 5 i Polonia 1. Nadawcy patrzą sobie na ręce, widzowie także, teraz liczą się spektakularne show albo traci się furę pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

a propo programu Disco Relax kilka dni temu pisałem e-mail do ipli w sprawie archiwlanych wydań programu Disco Relax na Ipli.

i co ciekawe! napisali że powinni mieć te archiwalne wydania programu Disco Relax

mam nadzieję że się pojawią jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...