Skocz do zawartości

Disco Relax i Disco Polo Live


Jacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za info.

Ostatnio przeglądałem swoje zbiory VHS i co ciekawe oprócz wtedy modnych Pokemonów :D, mam nagraną "Piosenkę na życzenia" gdzie leciało DP, a także kilka odcinków Disco Relax z lat bodajże 2001-2002. Wrzucę na neta najszybciej jak to możliwe lecz niestety teraz nie mam możliwości podłączenia magnetowidu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten program nazywał się "Nasza szkapa" i był emitowany ok 1994\95 roku. Ile tego odcinków powstało nie mam pojęcia. Ja też miałem nagrane parę teledysków z TVP. Wyemitowali też Karnawałową Galę Disco Polo w sylwestra 1995. Postaram się w niedługiej przyszłości wrzucić ją na YT. :D

 

Jak obiecałem tak robie :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=U6O4e516xG8

 

Jeśli ktoś jest mi w stanie pomóc czekam na wiadomośći. Opis problemu w opisie filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

słuchajcie ostatnio wszedłem na portal ipla.tv i tam Dziwnie się zrobiło z odcinkami Disco Polo Live!!!!! teraz nie będe wiedział który jest który!

 

Drogi Mr. Music-u mam dla ciebie zadanie wyślij maila do ipli w zakładce kontakt na portalu ipla.tv i powiedz że chciałbyś pozostałe odcinki Disco Polo Live i Wszystkie Odcinki Kultowego Programu Disco Relax!!!!!

 

p.s. i jeszcze jedno dowiedz się który odcinek Disco Polo Live jest który!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Cos pamietam Disco polo live nadawało w soboy ok 19

a Disco Relax w niedziele o 10

Disco Polo Live było pokazane w soboty, najpierw o 19.00, a od 1999 lub 2000 roku (nie wiem dokładnie, którego roku) o 10.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Niedawno zdarzyło mi się zamienić kilka słów z ostatnim prowadzącym DPL - Maćkiem Dobrowolskim. Był on również scenarzystą programu, oraz selekcjonerem klipów.

Gdy zaczynał, oglądalność wynosiła ok 400-500tys. Udało mu się podnieść widownię, aż pięciokrotnie. Pod koniec emisji oglądalność wahała się w granicach 2 - 2,5 a niekiedy nawet blisko 3 mln :D Jednak twierdził, że proporcje lekko mogły się różnic, ponieważ minęło już tyle czasu nie pamięta dokładnie.

Podsumowując:

Disco Relax - 2,1 mln

Disco Polo Live - 2,5 mln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są odcinki z lat 2000, 2001, 2002. Niestety tak przeskakując odcinkami widać, że program się wypalał. Nie było selekcji, przeważały tandetne klipy. Jedyny plus to zespół Meffis. Dość niedawno dowiedziałem się, że zespół który gra u mnie w remizie na wakacjach kiedyś by ogólnopolską gwiazdą. Był w Disco Relaxie i DPL. :D

A co do DR to nie wrzucą, bo nie mają licencji. A wiecie w końcu kto je produkował? Na pewno nie była to grupa ATM jak to co niektórzy pisali. Chyba AMC czy coś...

Tak to była firma AMC i tutaj od razu przepraszam za pomyłkę z ATM. Co do Disco Relaxu to ten program będzie w TV Disco jeżeli tylko stacja dogada się z prowadzącym. Rozmawiamy o tym w temacie stacji. Ciekawi mnie czy odcinki naliczać będą od nowa czy od ostatniego w Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

znalazłem ciekawostki ze strony: web.archive.org

 

otóż Disco Relax 3 maja 1998 oglądało 2 785 240 widzów

natomiast Disco Polo Live 17 stycznia 1998 oglądało 4 781 000 widzów

 

a jeśli chodzi o oba programy to:

 

9 maja 1998 Disco Polo Live oglądało 1 807 630 widzów

10 maja 1998 Disco Relax oglądało 2 332 500 widzów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ oczywiście!!!

link do tych danych:

http://web.archive.org/web/199902080153 ... op.com.pl/

potem naciśnij logo obop

poźniej naciskasz 'badania mediów' później 'archiwum' a potem 3 naraz 'pomiar: 12.01.98 - 18.01.98' , 'pomiar: 27.04.98 - 03.05.98' i na koniec 'pomiar: 04.05.98 - 10.05.98'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
poprawka!!! Disco Polo Live było najpierw o 19:05 w soboty, od września 1999 roku do lutego 2000 roku w niedziele o godzinie 14:30, od marca do grudnia 2000 roku w soboty o 15:00 a od stycznia 2001 roku w soboty o 10:00.

Jesteś pewien, że DPL leciało dopiero od września 99 o 15, bo niektórzy piszą, że już na wiosnę 98 była zmiana godziny emisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne ciekawostki: w dniu 6 grudnia 1997 oglądalność programu Disco Polo Live wynosiła 4 550 000 widzów

natomiast w dniu 13 grudnia 1997 oglądalność DPL wynosiła 5 253 000 widzów

w dniu 10 stycznia 1998 oglądalność DPL wynosiła 5 084 000 widzów

w dniu 7 lutego 1998 oglądalność DPL wynosiła 5 291 000 widzów

w dniu 14 lutego 1998 oglądalność DPL wynosiła 5 257 000 widzów

w dniu 21 lutego 1998 oglądalność DPL wynosiła 4 533 000 widzów

w dniu 7 marca 1998 oglądalność DPL wynosiła 4 895 920 widzów

w dniu 21 marca 1998 oglądalność DPL wynosiła 5 321 100 widzów

zaś w dniu 28 marca 1998 oglądalność DPL wynosiła 5 178 900 widzów

 

żródło: http://web.archive.org/web/199902080153 ... op.com.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...