Skocz do zawartości

Jakie kanały byście chcieli?


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Ja nie mam zamiaru szaleć. :D Zamieszczam długą listę, ale jeśli pojawią się 2 pierwsze kanały, to reszta jest zbędna. ;)

 

 

1. Sportklub

2. Sportklub+

3. Religia TV

4. Orange Sport Info

5. Viasat History

6. Viasat Explorer

7. ESPN America

8. Motors TV

9. Universal

10. Zone Horror

11. Discovery Historia

12. MTV2

13. ID

14. History (z HD)

15. TVP HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się tu kiedyś wypowiadałem, ale nie zaszkodzi jeszcze raz, gdyż teraz jestem już bardziej w kanałach 'obeznany' :D

 

1. SportKlub

2. SportKlub +

3. History

4. Viasat History

5. Discovery Historia

6. Orange Sport Info

7. ESPN America

8. No i Orange Sport - a czemu tak daleko? Bo raczej byłby w oddzielnej opcji, a mnie taka nie obchodzi. :D

 

No i popieram kolegę @janusz080 - ja też żądam SportKlubów. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sportkluby już nie są na wyłączność w N. Ale i tak was nie rozumiem po co wam te fatalne piłkarskie kanały? Mi wystarcza Bundesliga,Eredivisie i inne ligi na PF oraz LE.Na tych Sportklubach wieje nudą no bo rozrywki belgijskie czy 2 liga angielska to nic ciekawego.No i zamiast hitu Eredivisie czy pożadnego meczu Bundesligi wybierzecie 2 lige na Sportklubie? Sami widzicie że nie. Już bardziej bym chciał ESPN America.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@lucaninho lukaszw1992 podał argumenty za Sportklubami. Ja dam kolejne:

Dziś:

SK

14:30 Fishing&Hunting: The pike fishing

16:00 Piłka nożna: liga belgijska, Brugge - Standard Liege (na żywo)

18:00 Piłka nożna: liga belgijska, Anderlecht – Mechelen (na żywo)

20:00 Magazyn SportMax

21:00 Piłka nożna: Campeonato Paulista, Palmeiras – Sao Paulo (na żywo)

23:00 Magazyn SportsWoman

23:30 Piłka nożna: Campeonato Paulista, Corinthians – Rio Branco

01:15 Piłka nożna: Championship - liga angielska, Nottingham Forest - Middlesbrough

03:00 Magazyn Global Football

 

Sportklub+

08:30 Piłka nożna: FA Cup – Puchar Anglii, skróty

11:30 Magazyn Motorworold

13:30 Piłka ręczna: Champion League, skróty

15:00 Piłka nożna: Championship - liga angielska, Bristol City – West Bromwich Albion (na żywo)

20:30 Piłka nożna: liga belgijska, Anderlecht – Mechelen (opóźniony)

23:00 Piłka nożna: liga argentyńska, Tucuman – Argentinos Juniors (na żywo)

Mało tego. Od teraz będę zamieszczał "tydzień ze Sportklubem" w dziale Polskie kanały FTA/CI -> temat o Sportklubach.

 

Jest i 2. liga, są i hiciory jak derby Sao Paulo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

W CP brakuje kanału historycznego np. Discovery Historia, History, TVP Historia czy Viasat History. Powinni chociaż ten 3 dodać do swojej oferty. Wiem, że jest na Astrze, ale mogliby go przenieść na HB, tak jak TVP Kultura i TVP Polonia (jest na Astrze i HB).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange Sport w Polsacie? Przecie nie po to platforma TP uruchamiała własna platformę Cyfrowa żeby dawac Orange innym oprócz Cyfry platformom.

Poza tym Orange transmituje mecze Ligi polskiej do których prawa wykupił wspólnie z Canal Plus Cyfrowy (110 milionów złotych za sezon, prawa na 3 lata).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam kiedyś puścił plotkę że może powstać, na wzór Polsat Futbol, kanał z siatkówką. Napisałem że jeśli już powstanie to raczej kanał o sportach motorowych. I jest do tego bliżej niż dalej. Dzisiaj powołano Verva Racing Team a relacje z wszystkich wyścigów Porsche Supercup pokaże Polsat Sport Extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...