Skocz do zawartości

Piłka nożna: Fortuna 1 Liga


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe dlaczego TVP Sport nie transmituje przynajmniej 2 meczy 2 ligi tygodniowo. żadnego profesjonalizmu, powinien być jeszcze magazyn piłkarski 2 ligi do każdej kolejki.Moim zdaniem tvp mając taki potencjał /ośrodki regionalne/ nie umie tego wykorzystać po prostu do pięt nie dorasta Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe dlaczego TVP Sport nie transmituje przynajmniej 2 meczy 2 ligi tygodniowo. żadnego profesjonalizmu, powinien być jeszcze magazyn piłkarski 2 ligi do każdej kolejki.Moim zdaniem tvp mając taki potencjał /ośrodki regionalne/ nie umie tego wykorzystać po prostu do pięt nie dorasta Canal+.

 

Gdzieś czytałem że ma byc teraz więcej meczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo Canal + ładuje olbrzymie pieniądze w Orange Ekstraklase... Wielkie nakłady finansowe by transmisje miały jakis swoj poziom... To jak pokazuje transmisje piłkarska C+ naprawde robi wrażenie...

Pamietam forme transmisji podobną do C+ stworzył TVN gdy transmitowali mecz Wisła-Real kwalifikacji jeszcze wtedy do LM oprócz komentatora wszystko było perfekcyjnie dopracowane... Ciekawostki o klubach ... Wstęp do meczu... ciekawe ujęcia kamer z róznych stron stadionu, pokazywanie na powtórkach piłkarzy jak sie rozgrzewaja w zwolnionym tempie... Prezentowanie sylwetek... Ale to był jednorazowy wyskok.

 

Natomiast TVP w ogóle nie jest po układane... By zrobili sie na własny styl... tyle lat ma ta stacja a nie ma wyrobionej marki...

TVP Sport powinna sie wziasc porządnie za 2 lige... Dobry kąsek by z niczego zrobić coś... Żeby ładnie promowac 2 ligowe zespoły transmisje przeprowadzić profesjonalnie... Przeciez teraz sa pełne trybuny bo duże miasta głównie rozgrywaja teraz mecze.A 2 ligą w Niemczech zajmuje sie DSF jeszcze ? Nie mam DSF'u teraz wiec nie wiem... Ale gdy miałem jeszcze... To fajnie wszystko przeprowadzali... Pełny profesjonalizm...

czemu TVP nie moze podpatrzeć tych zachodnich stacji nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...