Skocz do zawartości

nowa umowa na tv


jaqin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

witam mam kablówke vectre :) płace tylko 20 zł miesięcznie...

zamówiłem teraz neostrade z tv .

w tv z tp nie ma polsatu na którym mi troche zalezy, mysle ze bede dalej opłacał vectre 20 miesiecznie zeby miec polsat i polsat sport :)

 

moje pytanie jest takie, jak to zrobić zeby podłączyc dekoder do tv i jeszcze antenke z vectry ? da rade ? ( prawdopodobnie nie :D )...

wiec jak to zrobic ? jak bede chciał ogladanac polsat sport ito poprostu odłaczyc dekoder i podłaczyc antene ?

 

jakby ktoś jeszcze wiedział jakie są płatnosci przy zamówieniu tv ? znaczy chodzi mi o koszty jednorazowe takie jak aktywacja czy cos ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno się dać podłączyć Vectre i dekoder tp do tv, zależy jaki masz tv. Jak z dwoma wejściami(Scart, hdmi itp) to podłączysz do tv dwa przewody, jak nie masz to w dekoderze od TP masz dwa Scarty jeden do tv, drugi do dekodera Vectry. Opłata aktywacyjna to ok. 12zł, w przypadku platformy z satelity i 30zł za antenę satelitarną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko do ludzi którzy zamówili se tv z tp przez internet :)

 

otóż zamówiłem oferte tv z 3 dni temu i kurier z umową i dekoderem wpadnie w poniedziałek...

 

czy aktywacja lini nastapiła juz teraz czy nastapi dopiero po tym jak kurier odda umowe do tp i oni zaczna aktywowac linie i bede miał tv za jakies 2-3 dni ? jak to jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka :)

dzisiaj przyszła mi paczka z liveboxem i dekoerem...

napisali tam zeby instalowac dekoder dopiero po aktywacji lini, w jaki zsosób zawiadomia mnie o aktywacji lini ?

livebox juz mi działa :) ale sygnał jakis słaby xd

mam jeszcze dwa pytania...

bo nie płaciłem 18 zł aktywacji a podobno trzeba ? ale kurier nic nie wpsominał?

i do umowy dołaczyli mi liste kanałów, ja wybrałem podstawe programowa plus pakiet canal +...

a na tej liscie jest tylko 12 kanałów a miało byc ponad 30 ? i nic o canal+ nie napisali ;/ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm,

ja czekałem na aktywację ok. 10 dni.

Dzwoń i poganiaj.

Podłączanie LB i dekodera nic nie da, tzn. możesz mieć kilka kanałów ale na pewno nie wszystkie.

Ja dzwoniłem i dodatkowo sprawdzałem przez internetowe konto na stronie TP.

Mam pakiet podstawowy i miałem powazne wątpliwości czy będzie TVN (na liście dołaczonej do umowy nie był wymieniony).

Jeszcze jedno mam opcję Neo + TV przez satelitę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem do nich dzisiaj wyglada to tak...

 

kurier dostarcza umowe maks 2 dni

 

oni aktywuja w maks 1 dzien

 

po kolejnym dni uaktywniaja sie pakiety dodatkowe w moim przypadku canal +

 

12 kanałów wypisali na liscie bo to tzk podstawowe a jak podłącze bede mial normalnie wszystkie te co obiecali, nie wiem dlaczego nie masz tvn u mnie napewno bedzie.

 

gdzie po zalogowaniu na stronie tp moge sprawdzic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...