Skocz do zawartości

neostrada z tv (dth)


grzes6y53
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Hej sEW ja też już dostałem 3 tygodnie temu przesyłkę i tak samo myślałem, ze pakiet "L" będę miał już włączony a to się okazuje, że musisz umowę na to podpisać. Teraz albo czekać na kuriera albo do salonu TP. W pierwszym przypadku kolejne dwa tygodnie (kurier+ realizacja zamówienia) a w drugim podobno około 5 dni od momentu podpisania. Dlaczego takiej info nie udzielił mi nikt podczas składania zamówienia :x to jest jawne oszukiwanie ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jaja, przecież TV4 i Polsatu nie ma też u konkurencji, poza cyfrowym polsatem. Gdyby Polsat był dostępny dla każdego operatora TV to na pewno byłby i w Orange, lecz skoro jest na wyłączność CP to pozostaje telewizja naziemna.

 

Jeśłi chodzi o TV4 to ten program jest w ofercie Cyfry+. Tak więc konkurencja nie ma tylko Polsatu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zamówieniu, miła pani/pan powie ci że dekoder zostanie dostarczony w przeciągu 5-10 dni roboczych, odbierzesz dekoder uradowany ze masz telewizję z wybranym pakietem a tu... , :o zdziwienie ze nie masz kanałów, potem znowu zadzwonisz na infolinie a miły pan/pani poinformuje cię ze umowa na pakiet M/L/itd. zostanie dostarczona kolejnym kurierem i znowu sie okaże że trzeba czekać 10 dni na dostarczenie umowy i aktywowanie pakietu :D tyle z mojej strony [;. A po odebraniu dekodera zaznaczam DEKODERA nie umowy po około trzech dniach dostajesz telefon

 

ps. ja miałem więcej problemu i czekam już od 13 października (okazało się że był błąd systemu i zamówienie zostało anulowane :( ) ale jest już wszystko OK [;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jaka jest jakość obrazu? Interesuje mnie Movies 24, AXN, Animal Planet. Na forum Canal+ czytałem że jakość Movies 24 to katastrofa, ciekaw jestem, czy w TP jest to samo. Noszę się z zamiarem zakupu pakietu M i prosiłbym forumowiczów którzy posiadają tą usługę (przez satelitę) o opinie nie na temat oferty programowej tylko jakości programów nadawanych w tym pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...