Skocz do zawartości

Nowości w Orange TV – stan aktualny


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tylko z telewizją ale i z internetem światłowodowym również. Nawet w większych miastach mają problemy z dostępnością. Natomiast z reklamami swoich usług są wszędzie. Chcą iść w iptv, dodają kanały w promocji, a ludziom nie potrafią internetu zaoferować. Nie wiem w jaki sposób Ci ludzie mogą skorzystać z ich oferty. Na wsiach tam dopiero jest dno, stare technologicznie łącza i nic z tym nie robią od kilkunastu lat.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, tail# napisał:

Nie tylko z telewizją ale i z internetem światłowodowym również. Nawet w większych miastach mają problemy z dostępnością.

Tu raczej Orange nie zainwestuje, z czysto biznesowego punktu widzenia. I choć sam do niedawna narzekałem na brak światłowodu z jakiejkolwiek firmy (25 tyś. i 3/4 domy jednorodzinne), stary miedziak w ziemi , max 10Mbit, to światełko *pojawiło się rok temu, bo okazało się, że na moim terenie wdrożono program Polska Cyfrowa. Poszlo szybko i w ciągu 3-6 miesięcy , wszyscy co chcieli, to mają. Operatora wybrałem Orange ze względu na upusty jakie dostałem. Z TV Orange nie korzystam, gdyż prawie 40 kanałów "z powietrza" mi wystarcza. Światłowodu działa znakomicie , jedynie co to Wi-Fi w Box 3.0 mógłby być lepszy. No ale dostałem go za darmo , a za 6.0 bym musiał zapłacić.

Ciekawostka: Jak wiadomo, każda instytucja, firma chce mieć lepsze statystyki i dlatego w pierwszej kolejności kładzie się światłowód tam gdzie jest łatwiej,czyli bez kopania. Jeśli masz w ulicy , drodze położony już telefon i jest on w kanalizacji kablowej / rurze ochronnej, to wystarczy że "dołożą" nowy kabel. Szybciej, wygodniej i kilometry lecą... usłyszane podczas rozmowy z kierownikiem ekipy 😉

 

 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Mi też przed chwilą udało się uzyskać dostęp do canal+ online za pomocą linku od mrozio11. Na stronie Orange, ani przy zakupie pakietu przez dekoder nie ma nigdzie informacji, że należy się dostęp do c+online.

 

Swoją drogą skąd masz dostęp do tego linku? Na stronie canal+ również nie udało mi się znaleźć informacji jak aktywować c+online dla abonentów Orange.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...