Jump to content
Martini

Nowości w Orange TV – stan aktualny

Recommended Posts

Ja mam umowe z Orange i pakiet nc+ gdzie na umowie jest spolka Cyfrowy Dom/ITI, to jest oferta laczona, racja, ze w sumie tylko powinno byc prawo do rozwiazania umowy z partnerem Orange, bo w samym Orange nic sie nie zmienia.

Discovery Science w pakiecie podstawowym Orange TV z satelity działa - przynajmniej u mnie.

Tak, jest promocja "Dzień asteroid" i od 22 czerwca do 22 lipca Discovery Science (kanał 99) będzie odkodowany dla wszystkich.

Właśnie pojawił się TVN Fabuła na kanale 49. Szybko, myślałem że do końca tego roku nie wyrobią się z dodaniem kanału na listę.

Co więcej, na kanale 107 i 108 dodane zostały H2 HD i Adventure HD. No nie wierzę, jednak ludzie odpowiadający za dodawanie kanałów na listę to są prawdziwi fachowcy. W ogóle lista w dekoderach Orange TV jest świetna, takiego porządku to żaden inny operator nie ma. Jak telewizja to tylko od Orange TV!

Dziwne to jest. Orange TV to tak naprawdę nc+, a dodają niektóre kanały znacznie później od nich.

U mnie nie swieca. Chociaz H2 i Adventure pewnie tak jak w nc+ dodatkowo platne, ale takze TVN Fabuła mi nie swieci, nie sprawdzalem w jakim jest pakiecie w Orange, ja mam Comfort+.

Edit: sprawdzilem na stronie i TVN Fabuła jest od pakietu Comfort+, tylko nie wiem czy od samego poczatku. Wyciagam zasilacz z Funboxa, odlaczam Sagema i sprawdze czy zaktualizowało.

Zapewne będą robić ceregiele z nowymi kanałami, głównie z tvnf, tylko dla nowych klientów itp. wszyscy inni mimo, że umowa np.: przedłużona miesiąc wcześniej, mają ich gdzieś.

Super telewizja ,super internet,super telefon ...tylko za jaką cenę to macie ?

Ja mam swój dekoder HD i za 20 zł miesięcznie super programy HD w Smart TV HD, telewizja na kartę ,płacę kiedy chcę ...

Internet mam tam gdzie jestem ,LTE 150 /s za 29 zł miesięcznie bez ograniczeń...

Telefon komórkowy własny, do wszystkich za 25 zł miesięcznie i gadam ile dusza zapragnie bez ograniczeń ...i tam gdzie jestem.

Abonament to przeżytek ,życie bez stałych opłat jest piękne i wymusza na operatorach spadek cen ...zwykła konkurencja tak działa

Do przemyśleń .

Cały czas przemyślam. Tylko czy ja dożyję czasów, gdy LTE będzie tam gdzie jestem?

No tak tylko że ja mam neostradę 80 mb i leci na full, LTE w moim miejscu zamieszkania to może by było z 2 mb.

Ciekawe czy jak już wystartują kanały Eleven, to po ilu miesiącach od ewentualnego dodania ich przez nc+ doda je Orange. Tak optymistycznie obstawiam trzy miesiące.

Ja mam problem!!!

Chcę oglądać TVN Fabułę (kanał 49) ale niestety wyświetla mi się komunikat mówiący o tym że ten kanał mam zamówić.

Co trzeba zrobić?

Jaki masz pakiet?

Jak znam Orange to pewnie dodadzą ten kanał od jakiegoś niskiego pakietu ale nie na tych starych pakietach. Ja mając pakiet Witaj HD, czyli taki trochę odpowiednik Comfort nie mam takich kanałów jak np. Polsat 2, Polsat News, Polsat Sport News, ATM Rozrywka, TV 6 i wiele innych, które są w niskich pakietach ale ja ich nie dostanę bo jestem ich stałym klientem od dawna. Ot takie świetne traktowanie stałych klientów.

Trzeba sie upominac o to w Orange, ja rowniez napisalem na forum nc+ do przedstawiciela o interwencje w tej sprawie. Mam Comfort+ w Orange, i tak samo na stronie Orange jest ten kanal w pakiecie Comfort+.

No i pupa, nc+ powiedzialo ze tylko i wylacznie zalatwiac z Orange, zadzwonilem, i co sie dowiedzialem ? Otóż kanał TVN Fabula jest owszem od pakietu Comfort+, ale dla tych umów które zostały podpisane od 9-tego lipca br. No i jak oni chca zachecic do zostania z nimi ? Ja i tak juz dawno wypowiedzenie mam wyslane z decyzją ze rezygnuje z oszustow. Zostawiam sam net.

Zapewne będą robić ceregiele z nowymi kanałami, głównie z tvnf, tylko dla nowych klientów itp. wszyscy inni mimo, że umowa np.: przedłużona miesiąc wcześniej, mają ich gdzieś.

Jak znam Orange to pewnie dodadzą ten kanał od jakiegoś niskiego pakietu ale nie na tych starych pakietach. Ja mając pakiet Witaj HD, czyli taki trochę odpowiednik Comfort nie mam takich kanałów jak np. Polsat 2, Polsat News, Polsat Sport News, ATM Rozrywka, TV 6 i wiele innych, które są w niskich pakietach ale ja ich nie dostanę bo jestem ich stałym klientem od dawna. Ot takie świetne traktowanie stałych klientów.

Zmien pakiet na pakiet od nc+ Bo masz faktycznie stary, i zyskasz te kanaly. Po za TVN Fabula. O czym wyzej.