Skocz do zawartości

Nowości w Orange TV – stan aktualny


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym, logotyp ekranowy WP| nie jest tak blisko prawej krawędzi. Tak samo oznaczenie wiekowe, a ten jest blisko lewej krawędzi. Natomiast kanały Polsat Viasat także mają większe logotypy, a nie takie malutkie NUTA.TV jest kanałem FTA, więc powinien być natychmiastowo dostępny i wątpię by ją wepchali pomiędzy kanałami VIMN. Chyba że Orange TV to blokuje w jakiś sposób.

 

Przed chwilą dodano kodowanie Viaccess dla Orange na Polsacie Sport Fight HD. Coś się rusza w temacie.

Jeżeli to prawda, to niech to też Artur (SatExpert) potwierdzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Kodowanie Orange/nc+ wisi na Polsat Sport Fight od Euro2016, bo wcześniej był tam przekaz Polsat Sport 2 HD. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NUTA.TV jest kanałem FTA, więc powinien być natychmiastowo dostępny i wątpię by ją wepchali pomiędzy kanałami VIMN. Chyba że Orange TV to blokuje w jakiś sposób.

 

A co do tego To Orange ma totalny rozp**** ,bo np między MTV / ViVA a MTV LIVE HD są dwa kanały ZPR-u , a pozostałe 2 od nich są rozrzucone kilka pozycji dalej (jeśli już mieli by układać liste w ten sposób ), a np. takie TOTV nie jest w stacjach muzycznych, chociaż więcej tam tego disco leci niż muzyki w MTV

___________________________________

 

Wiem, że za chwilę i tak te wszystkie posty( spamy / żarciki ) zostaną wywalone do kosza, więc wygłoszę przemówienie : Tak, jak już większość się wczoraj domyślała wszystkie moje newsy w temacie Orange TV były primaaprilisowym żartem, gratuluję tym którzy się nabrali, ale także tym z dobrym okiem, którzy wyczuli podstęp, oraz dziękuję tym, którzy próbowali podtrzymać żarcik i wkręcali dalej ( tak więc NIE MA W ORANGE DTH wp ( jeszcze ) oraz Polsatów sport i Nuty Tv )

Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...