Skocz do zawartości

Nowości w Orange TV – stan aktualny


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może ja już mam obsesje co do jakości obrazu ale mając porównanie obrazu na działce na TV Samsung ES 8000- w 2012 roku top telewizor i na starym LCD z 2008 roku to odbiór naziemnej telewizji i z TNK HD na kartę jest obrazem ostrym a w domu na LG OLED z światłowodu jest niby ok ale powinno być super. Materiał z YOUTUBE w 4K i z kamery wymiata a światłowód jest dobry ale nie bardzo dobry. Duża różnica z satelitą  No może mam już z deklem hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Poza tym dodano Espreso TV na kanale 788 i podniesiono do jakości HD oba kanały hiszpańskie (24 Horas i TVE Internacional).

 

Według oficjalnego forum Orange dodano także możliwość zmiany wersji regionalnej TVP3 (link), aczkolwiek u mnie na dekoderach ta funkcja jest jeszcze niedostępna.

 

Edytowane przez lukis90el
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum Orange informacja na ten temat pojawiła się wczoraj (29.07.) - wcześniej ta funkcja mogła być na stosunkowo mniejszej liczbie dekoderów, a na sporej części (w tym u mnie) nadal jej nie ma. Niemalże pewne jest, że ta funkcja wprowadzana jest partiami do dekoderów Orange IPTV (funkcji nie ma na boxie z Androidem [4K Stream], docelowo ma być na ICU100, IWU200, WHD80 oraz UHD86/88).

Edytowane przez lukis90el
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Drobne aktualizacje z oficjalnego forum Orange ws. TVP3:

1. obsługa zmiany regionów TVP 3 poprzez żółty przycisk to na razie testy dla wybranej partii dekoderów;

2. dekoder 4K Stream też ma otrzymać możliwość zmiany regionu TVP3 - będzie to możliwe poprzez zmianę ustawień urządzenia (w menu Ustawienia -> Ustawienia konta -> Telewizja regionalna);

3. usługa w pełnym zakresie nie wiadomo kiedy się pojawi - ale będzie to raczej prędzej niż później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pakiet Optymalny został wzbogacony o brakujące kanały Polsatu. Jednocześnie wg obowiązującej promocji podrożał Love Standard- pół roku po 100 zł pozostałe 18 miesięcy po 130 zł - średnio wychodzi ok. 122,50 zł czyli jakieś 2,5 zł podwyżki

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witajcie,

czy macie odkodowane kanały Polsatu (12 stacji) co powinny być przeniesione do pakietu optymalnego, np Polsat film, cafe, play, polsat music itp. info ze strony Orange (Oprócz bezpłatnie odkodowanego Pakietu Komfortowego zwiększy się także liczba kanałów w Pakiecie Optymalnym o 12. Dodane kanały to m.in. Polsat 2 HD, Polsat Cafe HD, Polsat Filma HD, Polsat News HS, Polsat Rodzina HD i Polsat Sport Extra HD.)

Źródło: blog Orange Polska https://biuroprasowe.orange.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2022 o 08:19, lukis90el napisał:

Do listy kanałów (poza dekoderem 4K Stream) na pozycjach 901-916 dodano większość wersji regionalnych TVP3 (poza elbląską). Do tego TVP 3 Warszawa jest w jakości HD.

A to ciekawe, bo nawet na stronie TVP nic nie ma na temat wersji TVP 3 Elbląg.

Oficjalnie jest tylko 16 wersji TVP 3.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dobrą sprawę... istnieje i nie istnieje zarazem (istny kot Schrödingera). W zwykłej wersji TVP3 Olsztyn nie ma już informacji z Elbląga i okolic. W ofertach kablowych (w Elblągu są to oferty od Vectry, Orange i Netii) można by taką wersję nazwać TVP 3 Olsztyn Elbląg - widać jednak, że TVP rżnie głupa i nie oferuje nigdzie poza sygnałem z nadajnika w Jagodniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...