Skocz do zawartości

Nowości w Orange TV – stan aktualny


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

też jestem tym faktem rozczarowany, mogli by przynajmniej dać obsługę DISEqC wtedy każdy kto dołożyłby sobie zeza na Astrę miałby przynajmniej brakujący TV Trwam, że już nie wspomnę o niedawno odkodowanych kanałach TVP (TVP Sport, TVP HD, TVP Historia), jak i również sporo ciekawych zagranicznych kanałów FTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie z tego powodu w poniedziałek albo wcześniej albo później będzie aktualizacja oprogramowania dekodera, więc nie jest jeszcze nic nie powiedziane że obsługi diseqc nie włączą. Fajnie by było, nie zapominajcie, że w wersji francuskiej tego dekodera też po jakimś czasie dodali obsługę diseqc oraz skanowanie danych transponderów w celu wyszukiwaniu kanałów FTA oraz zmienili pasek siły i jakości sygnału - wcześniej podawałem linki ale nie w tym temacie do forum francuskiego.

 

U nich także jest włączona obsługa DVB-T więc to też mogliby włączyć dlatego że I MUX już ruszył ale to tylko od Orange zależy co wpakuje do oprogramowania. Miejmy nadzieję że w niedalekiej przyszłości będziemy mieć dostęp do tych funkcji. A i przewodnik by już włączyli bo trochę im to schodzi a usługa ma być dostępna wkrótce :P

Jeśli Orange chce poważnie rywalizować z inny platfromami to musi włączyć te funkcje, takie jest moje zdanie ponieważ jeśli tego nie zrobią zostaną w tyle a z DVB-T byłby naprawdę dobry ruch. Się rozpisałem :D

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie nin.14 zl to lekka przesada,zwlaszcze ze w konkurencyjnej platformie ten kanał jest juz dostępny od 10 zl.Przeciez to jest kanał ich produkcji i powinni zaoferowac go taniej.Co do nat geo wild(sd) to prawdopodobnie dołączy on tez do cyfry+ w najbliższym czasie(była o tym mowa w jednym z konkurencyjnych portali tv sat).Więc nie ma się co podniecac nawet tym nat geo wild.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W informacji o starcie platformy Orange znalazł się następujący fragment:

"Jednocześnie zapowiedziano, że od 9 października wprowadzone zostaną nowe promocje cenowe."

Nie możecie się uzbroić w cierpliwość tylko biadolicie?

 

Przypuszczam że zaproponują promocję analogiczną do "pakiety telewizyjne tp taniej" więc przeżyjcie jakoś do 9 października.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Orange miało wystartować ze swoimi pakietami, ale jakoś chyba nic nie ruszyło. Jeszcze jest kilka niejasności, chyba coś SatKurier.pl błędnie podał trochę ofertę jaka ma być zaoferowana, albo tp coś nie dogadała się z niektórymi nadawcami, chodzi mi o kanały, które są dostępne w IPTV i nie są na wyłączność na satelicie, czyli Disney Channel, FOXlife, TVP Sport, a dziwne jest, że mają być Zone Europa, czy ESPN America, chyba, że już nie są one na wyłączność. W sumie pożyjemy, zobaczymy, bo ze strony TP nie ma żadnej oficjalnej informacji, tylko w zakładce telewizja przez satelitę jest podany wykaz kanałów, ale wszystkich, które są dostępne w IPTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disney Channel, FOXlife, TVP Sport tych kanałów nie ma - zaaktualizowali mi liste kanałów, natomiast te co podałeś Zone Europa i ESPN America są ale oczywiście ja nie mam do nich dostępu, jest też co mnie zdziwiło Nickelodeon.

Ogólnie aktualizacji możliwości sprzetu nie ma tylko lista kanałów, ogólnie strasznie rozwalili tą liste od 15 kanału w góre do 100 coś są nowe kanały, są 2 wersje Orange Sport tak jak było mówione jedna na kanale 6 druga na 60. Ogólnie nie podoba mi się co zrobili np. TVN 24 dali na kanał 7 a TVN 7 przesunęli na 8, TVS dali na 111, Vive na 93 a 4FUN.tv na 96 a pomiędzy nimi są kanały typu MTV, VH1, MTV Dance itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest również Eurosport i także Eurosport 2

Oferta nie zachwyca ale lista to już kompletna klapa. Układ kanałów dla mnie dosyć dziwny nie podoba mi się, może musze sie do niej przyzwyczaić :D

Strasznie dużo jest również przerw między kanałami według mnie troche za dużo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli by dać na przykład miesiąc bezpłatnego dostępu chociaż do pakietu M aby pokazać że coś takiego weszło i przekonać nowych klientów do kupna tego, ale pewnie się skończy na tym, że promocja taka o ile będzie to będzie dotyczyła nowo zawieranych umów jak to zwykle bywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...