Jump to content

Recommended Posts

Czyli jest jakis postep.   Pytanie tylko jest teraz takie, czy te nowe zabezpieczenia dzialaja juz na tym nowym module, czy jeszcze nie zostaly aktywowane?.   Bo skoro nie sa jeszcze aktywowane ,to modul dziala jak zwykly CI+ i inicjalizuje sie bezproblemowo w odbiornikach linuxowych .  Ten stan rzeczy moze sie jednak wkrotce zmienic .  W kazdym razie mnie bardziej od dzialania modulu , interesuje odpalenie owej karty w Oscamie .

Jak na razie żadne dodatkowe zabezpieczenia na tym module nie działają. Z tego co zrozumiałem czytając włoskie forum tivusata to te zabezpieczenie ma być stosowane tylko do niektórych treści na kanałach 4k. Natomiast na czym to zabezpieczenie ma polegać to konkretnych odpowiedzi nie znalazłem. Także trzeba poczekać aż coś RAI 4k pokaże ,,konkretnego" np. jakiś mecz LM ( jeżeli te rewelacje z SK się potwierdzą bo jak na razie na włoskich stronach nie widać jeszcze potwierdzenia tego info.) i wtedy się okaże jak to będzie wyglądało.

44 minuty temu, mara68 napisał:

Jak na razie żadne dodatkowe zabezpieczenia na tym module nie działają.

No niestety ale muszę stwierdzić że jednak te zabezpieczenia działają. Na Travelxp 4k o 22.00 rozpoczął się film którego moduł na Ultimo nie dekoduje. Natomiast bez problemu radzi sobie na tv.sony zgodnym z ecp.Co ciekawe włączają to tylko na czas trwania wybranego filmu a wyłączają na przerwy promocyjne w czasie filmu.

Z działaniem tego modułu na tv.nie ma problemu jednak liczę na to że ,,szpenie" z VU+ poradzą sobie z tym i niebawem udostępnią jakiś plugin np. ,,ecp-helper" tak jak to było w przypadku modułów ci+ i ciplushelper-a.

Oby  bo oferta robi się ciekawa pod kątem 4K.Jeszcze może coś tam dodadzą z tego typu kanałów Insight UHD juz jest na HB a jeszcze może np Eurosport 4K i już by to naprawdę ciekawie wyglądało.Tylko jeszcze mało gdzie ten moduł z czarną karta można dostać i trochę drogo.Choć ceny poniżej 500zł chyba już nie są takie złe tym bardziej że nie płaci się abonamentu.

A czyli czarny bo widziałem i inne i zastanawiałem czym się różnią bo kartra ta sama.Cena 105 Euro to dobra cena z tego co przeglądałem.U nas nawet nie wiem czy ktoś sprzedaje poza Hollexem.

W dniu 10.02.2020 o 13:56, czerstwy napisał:

Rai  4K z ciekawszymi transmisjami na czarnej karcie https://satkurier.pl/news/188813/rai-z-prawami-do-ligi-mistrzow-uefa-w-4k.html

Na Digital-Forum.it piszą że był to ,,fake news" odnośnie LM w Rai 4k. Jedynie prawdą jest to że Rai będzie pokazywał ME w piłce nożnej i Olimpiadę co wiadomym jest od dawna. Jeśli chodzi o F1 to we Włoszech pisało się jeszcze w ubiegłym roku o negocjacjach Rai oraz Sky.it odnośnie udostępnienia transmisji z f1 na antenach Rai w zamian za to Sky miałby możliwość pokazywania na swoich antenach olimpiady. I tutaj też nie ma żadnych oficjalnych informacji.

Także na dzień dzisiejszy F1 na tivusat tylko na Tv8 ( 6 wyścigów na żywo )

https://www.circusf1.com/calendario-f1-2020-orari-tv

Edited by mara68

Dwie sprawy:

1. Od marca RMC TV (Radio Monte Carlo TV) - kanał w dużej części należący do RadioMediaset (Gruppo Mediaset) pojawi się w TivùSat. :)

2. TV8 HD, Cielo HD i Sky TG 24 HD nie należą już do płatnego pakietu Sky HD i są widoczne dla wszystkich abonentów (działają nawet na kartach na których skończyła się umowa) - to lekko otwiera furtkę do pojawienia się tych kanałów (w szczególności dwóch pierwszych) w TivùSat. :)

1 godzinę temu, pilkarz1 napisał:

Jaki kupić moduł z kartą aby działał w slocie CI bez plusa?

Każdy z logotypem "tivùsat" (starsze, z reguły w odcieniu niebieskim), lub prawie każdy z logotypem "tivùsat HD" (odcień żółty). :)

1 godzinę temu, pilkarz1 napisał:

Co leci ze sportu w całej tivusat ?

Z piłki nożnej to (najważniejsze): Liga Mistrzów (jeden mecz w kolejce - wtorkowy), Liga Europy (jeden mecz w kolejce), Serie B (jeden mecz w kokejce), Coppa Italia, Superpuchar Włoch, Superpuchar Hiszpanii, Liga Narodów i Eliminacje Euro/Mundialu. :)

A z innych praw to (te ciekawsze): Formuła 1 (kilka wyścigów), Firmuła E, NBA (jeden mecz chyba w każdej kolejce) i to co z praw posiada Rai (w tym najbliższe letnie IO, siatkarska Serie A). :)

Edited by SatExpert
  • Like 1

Nie czytaj bajek o 20 Sport wymyślonych przez Parabolę! :/ Kiedyś coś tam się mówiło o Cielo Sport, ale temat ucichł, a Sportitalia około pół roku temu się ewakuowała z satelity, więc widoku na jakiś nowy kanał sportowy brak. :)

• 1 month later...