Skocz do zawartości

tivùsat


artek85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

@davidec, naprawdę tak trudno wpisać dwa słowa w google, popatrzeć na wyniki i wybrać to, co wygląda najbardziej obiecująco? Zapewniam Cię, że wszystko jest prostsze, niż myślisz.

 

A moderatorów przepraszam za off-topic. Nie mogłem się powstrzymać i zaczynam rozumieć irytację czasem przebijającą na wszelakich forach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Oryginalne audio jest na kanałach grupy MEDIASET.

Ale też nie na wszystkich. Canale 5 posiada tylko "italiano" :) natomiast przy niektórych filmach zagranicznych nawet na ścieżce "org" jest emitowana fonia włoska, chociaż zdarza się to już coraz rzadziej, ale jednak. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Chcę dobrać sobie dekoder do karty tivusat. Tu mam listę dekoderów: http://www.tivusat.tv/pages/prodotti/de ... coder.aspx

Spodobał mi się model "HUMAX HD-5600S tivùsat". Warto go zakupić z kartą? Może inny z tej listy? Na Amazonie jest promocja na tego Humaxa 129,99euro. A może kupić samą kartę a dekoder w Polsce? Zależy mi aby dekoder dobrze współpracował z kartą tivusat a na tej stronie mają certyfikowane, raczej pewne dekodery.

Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Znacie jakąś pewną stronę gdzie można taką kartę zakupić czy trzeba ne ebayu poszukać w miare pewnej oferty?

Na Ebayu jest dużo ofert. Tydzień temu przewertowalem oferty i zamiast we Włoszech kupiłem kartę w Niemczech, ponieważ cena z wysyłką była bardziej atrakcyjna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echhh... czytnik wew. lub zewnętrzny, konfiguracja softcama... Przepraszam ale nie wiem o co chodzi :-) A można prosić o jakieś modele dekoderów który kupię w Polsce i działają napewno z kartą tivusat. Bo nie wiem co robić. Czy kupić tego Humaxa 5600S czy jakiś w Polsce? Ale właśnie jak w Polsce to jaki? Przepraszam, ale nie jestem zaawansowana w tych technicznych sprawach. Proszę o pomoc i radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale tomkep napisał że "raportuje brak BOXKEY i RSA". Nie wiem co to znaczy.

Chodzi mi o to, czy jeśli kupię taki dekoder w Polsce i włożę kartę tivusat, będzie działać i nagle kiedyś przestanie to co wtedy, trzeba zmienić dekoder? Czy nie lepiej kupić dedykowany dekoder np. ten "HUMAX HD-5600S tivùsat" i wtedy można być spokojnym, że nagle nie stracę odbioru oferty tivusat, bo rozumiem że w takim dedykowanym dekoderze to chyba jest większa pewność, nie będzie jakiś błędów o których pisał tomkep i będzie gwarancja odbioru oferty tivusat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że raportuje błąd, którego tak naprawdę nie ma. I robi to tylko w konkretnym miejscu, w menu karty, sam odbiór jest bez zakłóceń. Nie będę wchodził w technikalia, ważne, że świeci.

 

Dedykowany dekoder ma tą wadę, że jest dedykowany. Będziesz stawiać jeden dekoder od Tivusat, drugi od Polsatu i tak dalej? Działa, to bierz, przestanie, to się będziesz martwić. Choć akurat jeśli chodzi o Tivusat, to nie sądzę, żeby przestało. A jak bardzo się boisz, że przestanie, to weź kartę z modułem, też się da go wsadzić to Arivy 250 (jak sama karta przestanie świecić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jestem zainteresowany zakupem karty Tivusat, a w zasadzie modułu+karty. 

W dekoderze mam miejsce na 1 kartę i 2 moduły, a prawdopodobnie to jedyne

miejsce na kartę zostanie zajęte przez TNTSAT, więc do Tivusat będę musiał mieć moduł. 

Na ebayu są oferty, ale zastanawia mnie czemu w zasadzie tylko z Niemiec? Czemu Włosi tego nie sprzedają? 

Czy ktoś się orientuje w jaki sposób te zestawy są rozprowadzane we Włoszech? Można to tam kupić w sklepach z elektroniką? 

Jakie są tam ceny? Próbowałem znaleźć jakieś włoskie sklepy internetowe z tymi kartami i też ciężko z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak włosi to sprzedają u siebie i dlaczego nie robią tego przez net. Ale widziałem wpisy na różnych forach, żeby generalnie nie kupować właśnie u nich, bo zdarza się im kupującego oszwabić (nie tylko w elektronice, jako turystę też mnie kiedyś nacięli). A niemcy są jakoś uczciwsi :).

Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja nie zamierzałem tego kupować u nich przez internet:) Chciałem się tylko dowiedzieć jaka jest rzeczywista cena. 

Już na podstawie TNTSAT wiemy, że na ebayu są spore przebitki. Gdzieś czytałem(być może tutaj), że we Włoszech 

każdy opłacający regularnie abonament radiowo-telewizyjny może nabyć tę kartę w atrakcyjnej cenie(cokolwiek to oznacza). 

Mam znajomą, która czasami jeździ do Włoch i kupiłaby mi tam na miejscu, ale musiałbym ją dokładnie pokierować dokąd ma się udać:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Czy ktoś się orientuje w jaki sposób te zestawy są rozprowadzane we Włoszech? Można to tam kupić w sklepach z elektroniką? 

Jakie są tam ceny?

Z tego co wiem cena np. dekodera Humax HD 5600S (http://www.amazon.it/Humax-Ricevitore-Satellitare-Digitale-TIvuSat/dp/B0050JMPD6) z kartą złotą Tivusat w komplecie to wydatek około 130euro. Można kupić taki zestaw w sklepach z elektroniką np. MediaWorld (https://www.mediaworld.it)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jestem zainteresowany zakupem karty Tivusat, a w zasadzie modułu+karty. 

W dekoderze mam miejsce na 1 kartę i 2 moduły, a prawdopodobnie to jedyne

miejsce na kartę zostanie zajęte przez TNTSAT, więc do Tivusat będę musiał mieć moduł. 

Na ebayu są oferty, ale zastanawia mnie czemu w zasadzie tylko z Niemiec? Czemu Włosi tego nie sprzedają? 

Czy ktoś się orientuje w jaki sposób te zestawy są rozprowadzane we Włoszech? Można to tam kupić w sklepach z elektroniką? 

Jakie są tam ceny? Próbowałem znaleźć jakieś włoskie sklepy internetowe z tymi kartami i też ciężko z tym.

 

 

Polecam tvcorner z Francji. Dostałem właśnie od nich kartę tivu i moduł, sami ją aktywowali na moją prośbę. Od nich mam tez kartę BIS - tv francuska. Polecam uczciwa firma. kaj

kaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...