Skocz do zawartości

tivùsat


artek85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, mara68 napisał:

Czy przypadkiem ten kanał 4k universe nie będzie dostępny wyłącznie na tych nowych kartach i modułach ?

U mnie na złotej i w oscamie i w module jest ciemność na tym kanale. Wszystkie inne świecą.

I tak właśnie miało być ale... :)

 

59 minut temu, tomkep napisał:

CAID 183E jest, ale rzeczywiście u mnie też jest ciemność. Karta odpowiada "not found".

Chyba jakiś rodzaj parowania, bo ten kanał działa na dwóch modelach deków z 183E. :/

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ta sama karta działa w dwóch różnych dekoderach, a nie działa na oscamie? Z początku myślałem, że może chodzić o uprawnienia ale jeśli jest tak jak piszesz, to chodzi o parowanie. Z drugiej strony, to trochę dziwne - dodają nowy kanał do którego większość nie będzie mieć na tą chwilę dostępu skoro ma być dostępny tylko na nowych kartach i modułach.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eliminacje Mistrzostw Europy w TivùSat:

14 listopada, g. 20:45: Portugalia - Litwa (20 Mediaset)

15 listopada, g. 20:45: Bośnia i Hercegowin - Włochy (Rai 1)

16 listopada, g. 20:45: Chorwacja - Słowacja (20 Mediaset)

17 listopada, g. 20:45: Albania - Francja (20 Mediaset)

18 listopada, g. 20:45: Włochy - Armenia (Rai 1)

19 listopada, g. 20:45: Niemcy - Irlandia Północna (20 Mediaset)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 29.11.2019 o 20:48, SatExpert napisał:
20 stycznia ruszy Cine34 - kanał w całości poświęcony włoskiej kinematografii.


Cine34 dostępny będzie w platformach TivùSat i Sky Italia, w kompresji MPEG-4 w rozdzielczości SD. ;)

 

EDIT (01.12.2019):

Museum 4K i MyZen 4K wkrótce w TivùSat! :shock:

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie ,bo to jest jakis inny system parowania i nowe zabezpieczenia .  To znaczy nie bedzie dzialac dopoki ktos tego nie rozparuje lub nie uruchomi na boxach linuxowych modulu z karta , tak jak to ma miejsce z aktualnymi modulami CI+  , ktore dzialaja na DM czy VU+  nie do konca ,,legalnie''  .  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda ze to troche nie w porzadku wobec tych wszystkich ktorzy kupili zlote karty , do ktorych i ja sie zaliczam.  Ale teraz takie czasy ze wszystko co w 4K  to tak zwane ,,tresci premium''  ktore nalezy za wszelka cene chronic , nawet gdyby nic wartosciowego tam nie bylo;)  Ale to zawsze bedzie zabawa w kotka i myszke bo na  to co jeden sparuje i zabezpieczy ,zawsze znajdzie sie drugi kto to predzej czy pozniej rozpracuje .  Szkoda tylko ze na tej tak zwanej ,,wojnie z piractwem ,, zawsze najbardziej dostaje po tylku zwykly uczciwy abonent;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem wcześniej to co robią nie zmusi przeciętnego Włocha który już posiada złotą kartę aby dodatkowo kupić nową kartę tylko dlatego aby mieć dostęp do kanałów 4k. Opcji wymiany też nie maja, więc jeśli im się wydaje, że ludzie nagle zaczną dodatkowo wydawać pieniądze na zakup nowej karty dla kilku kanałów w 4k, to są w błędzie. Jedynie mogą liczyć na nowych klientów którzy nie mają żadnej z kart z tej oferty ale w większości Ci co mieli kupić już to dawno zrobili. Podstawowa rzecz dla przeciętnego Włocha, to oferta kanałów RAI, która jest dostępna na kartach złotych, a nie jakieś dodatkowe kanały MyZen tv albo Museum.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie nastąpiła zmiana klucza, w którym dokładnie dniu nie wiem, bo rzadko oglądam ale wczoraj miałem ciemno na wszystkich kanałach. Jaki sens mają takie zmiany skoro karta jest cały czas aktywna bez dodatkowych opłat nie mam pojęcia. Jednie wiadomo, że takie zmiany co jakiś mają miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...