Jump to content

Recommended Posts

Widzę w jakim jestem temacie i zobacz też jak Ty napisałeś swój post. Wystarczyłby Ci Sky Sport 24 w SD, ale to jest niemożliwe na HOT BIRD. To odniosłem się tylko do tego mówiąc, że taki kanał tam normalnie nadaje. Chyba że niemożliwym jest, aby pojawić się właśnie w tivùsat. Wtedy to tak.

Dobrze pisze. Chodzi o dołączenie Sky do darmowej "naziemnej" TV, a nie płatnej Premium Mediaset.

Od wczoraj wszystkie kanały kodowane z 11541 nie działają - M3 znowu coś zepsuło. :/ Użytkownicy z Digital-Forum próbują się z nimi skontaktować, ale na infolinii nikt nie odbiera... :/

Edit: (17:23)

Wygląda na to, że awaria została naprawiona. :)

Edited by SatExpert

Podobno działają na zwykłym CI.

Edited by Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.

Przymierzam się do zakupu nowego modułu CAM z kartą Tivusat od Digiquest  w niemieckim Amazonie. Karta będzie rejestrowana na znajomą Włoszkę. Czy mogę się spodziewać jakiś problemów? Problem z modułem czy kartą - najwyżej odeślę sprzedawcy. Ale czy coś jeszcze? Teoretycznie z rejestracją nie będzie problemu. Może ktoś potwierdzić, czy działa moduł w zwykłym CI?

Pojęcia nie mam, czy ma legacy. :)

Edited by SatExpert

Przymierzam się do zakupu nowego modułu CAM z kartą Tivusat od Digiquest  w niemieckim Amazonie. Karta będzie rejestrowana na znajomą Włoszkę. Czy mogę się spodziewać jakiś problemów? Problem z modułem czy kartą - najwyżej odeślę sprzedawcy. Ale czy coś jeszcze? Teoretycznie z rejestracją nie będzie problemu. Może ktoś potwierdzić, czy działa moduł w zwykłym CI?

Aktywowanego zestawu moduł + karta nie da rady zwrócić.

Kwestia, jaki masz telewizor - marka - model albo w jakim dekoderze ma zestaw działać?

Dekoder bez CI+, np. Ferguson Ariva TT. Wg informacji na stronie : http://www.digiquest.it/pay-per-view-cam-tivusat.html :" Funziona anche nei ricevitori CI definiti compatibili con la tivùsat CAM HD " czyli " It also works in defined CI receivers compatible with tivùsat  CAM HD ".

To chyba pójdzie na moich dekoderach Manta i Ferguson?

Edited by markar

Czy karta w takim module TELE System jest parowana? Bo mogę faktycznie kupić taki moduł a później -jak już przesiądę się na odbiornik z CI+ - dokupię moduł Ci+ np. od TELE System i przełożę kartę. Tylko czy występuje tu parowanie?

Na tyle, na ile się orientuję - parowanie jest globalne, tzn. jest jeden komplet danych parujących na wszystkie karty i zgodne moduły/odbiorniki. Czyli dowolna karta powinna działać w dowolnym dedykowanym module/tunerze.

Ja wziąłem od razu komplet, bo był droższy od samej karty o jakąś śmieszną kwotę (10-15 Euro), a sama przesyłka kosztuje czasem prawie tyle. Wyszło mi, że co teraz zapłacę za moduł (a same też bywają droższe niż różnica w cenie między kartą a kompletem z modułem), to potem zaoszczędzę na przesyłce.

Edited by tomkep

Witam.też się przymierzam do zakupu modułu z kartą, tylko nie wiem czy nie jest to kupowanie kota w worku. W telewizorze mam CI+, w dekoderze gniazdo CI, więc teoretycznie powinno na którymś sprzęcie działać. Obawiam się tylko o nadanie uprawnień, czy proces autoryzacji, że wydam sporo kasy, a tu nie pójdzie. Telewizor mam Philips 4K 43 cale PUS6250/12, a tuner to Opticum HD x110p. Jeśli mógłby ktoś pomóc to będę wdzięczny.

Kup w Hollexie, to nie będziesz musiał się martwić o aktywację. ;-)

Edit:

Ajć widzę że zabrakło, a szkoda, bo tam jest zwykły CI. :/

Edited by SatExpert

Nie martwię się o aktywacje, tylko czy dekoder/telewizor uruchomi moduł.
W Hollexie napisali mi, że jest to moduł CI, a nie CI+.

Czy wszystkim działa bez problemu na sprzęcie, który mają? Bo przecież każdy ma inne urządzenie.

Edited by Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.

Myślę, że normalny moduł CI powinien działać bezproblemowo. Choć zakup na pewno obarczony jest ryzykiem w przypadku gdy nie posiada się odbiornika linuksowego. Niemiec ze sklepu hm-sat-shop napisał mi, że w przypadku Fergusona zalecałby zastosowanie "softcama" . Pewnie myślał o zastosowaniu karty w czytniku...

Edited by markar

Można zarejestrować 2 karty pod jednym Code Fiskale?

Można kilka, ale nie pamiętam ile dokładnie... :/

Code Fiscale to nie problem mieć jest do tego odpowiednia strona.

Problem to że trzeba mieć włoskie IP żeby na stronie Tivusat aktywację przepuściło.

Edited by tweed77

240 euro za tą cenę można mieć VU+ Uno 4K SE w którym moduł CI/CI+ i karta TIvusat działa.

Druga wersja to Vu Zero 4K i do tego moduł CI/CI+ wraz kartą Tivusat i w cenie 240 euro masz komplet.

Do tego możliwość oglądania także innej platformy sat np. Smart HD polskiej.

Edited by tweed77