Skocz do zawartości

tivùsat


artek85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy czasem to nie jest sama karta?    http://www.ebay.pl/itm/CARD-TIVUSAT-TESSERA-TIVU-SAT-HD-/271978239111?hash=item3f532a9487:g:QckAAOSwv0tVY1X5

 

Ceny na TVCorner sa zawyżone nie każdy chce mieć kolejne pudło    tylko po to by odbierać 10+ kanałow.  Kiedyś  chciałem kupić kartke TVR   . W Rumuni tylko 12 euro  a w TV Corner chcieli 60  podziekowałem i papa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

czy może mi ktoś wytlumaczyc na czym polega roznica pomiędzy niebieska karta a zlota.

zależy mi glownie na odbieraniu kanalow mediaset -czy sa one nadawane w hd?i czy odbior hd jest uwarunkowany od dekodera którego kupie?

 

Z gory dziekuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mają inny CAID. Ja mam niebieską, ma CAID 183D i działa. W przekazie jest jeszcze CAID 183E i pewnie taki jest na złotych kartach.

 

Większość kanałów w Tivusat jest w SD. O ile się nie mylę w HD są dostepne tylko RAI 1 do 4 i RAI Sport 1. Plansza Paramount Channel też jest w HD (i jest znacznik HD w nazwie kanału).

Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Identyfikator systemu kontroli dostępu. Czyli technikalia.

 

EDIT 20:58:

 

Na Paramount HD leci w tej chwili Merlin. Jest włoska i angielska ścieżka dźwiękowa.

 

Obraz Full HD (1920x1080), ale jest OHYDNY pasek WSS na górze ekranu.

Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kanał Canale 5 nadawany jest z satelity Hot Bird 13°E, który swym zasięgiem pokrywa całą Europę, a więc również i Polskę. Nie ma więc żadnych problemów z odbiorem tego kanału, jak i pozostałych z tego satelity na terenie całego naszego kraju. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Żeby karta się aktywowała, musisz ją najpierw zarejestrować, a do tego potrzebujesz Codice Fiscale i adres we Włoszech (szczegóły są w tym wątku). Jak już ją zarejestrujesz, to moduł w TV/dekoder i włącz się na dowolną stację kodowaną z Tivusat i poczekaj chwilę.

Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Niespodzianka - mecz otwarcia Euro 2016, który nie był zapowiadany jako emisja w UHD na Tivusat - jednak w UHD leci :D Posiadacze złotych kart mogą oglądać z 12,399 GHz, pol. H SR: 27500, FEC: 2/3 (DVB-S2/8PSK) :D

Nie ma stałej grafiki z wynikiem, pojawia się co jakiś czas, nie ma komentarza - jest dźwięk prosto ze stadionu. Obraz ok. 26 Mbit/s :) Dźwięk w dwóch wersjach - stereo i 5.1 :D

 

Zrzut w pełnej rozdzielczości 3840x2160: https://forum.satkurier.pl/images/Euro_2016.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na Arivie Combo 250 HD z najnowszym softem karta działa. I to pomimo, że raportuje brak BOXKEY i RSA.

Jest szansa, że na Arivie 102E też zadziała.

 

Dobra wiadomość! Złota, podobnie jak niebieska, nie jest parowana z modułem (i z dekoderem pewnie również) - w menu mojego Uni-Boxa 2, podobnie jak u innych w przypadku niebieskiej karty, pojawia się informacja o braku klucza RSA I BoxKey'a. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...